Posiadanie własnego mieszkania to jedna z naszych podstawowych potrzeb i jedna z największych inwestycji w życiu. Nic więc dziwnego, że znalezienie odpowiedniego mieszkania jest niełatwym oraz czasochłonnym zadaniem. Myśląc o wymarzonym mieszkaniu, zapewne w głowie pojawia nam się wiele przymiotników określających, jakie ono powinno być. Na liście oczekiwań z pewnością znajdą się punkty dotyczące bezpieczeństwa, wygody, dobrej lokalizacji, miejsca postojowego dla samochodu, ogrodu bądź tarasu.

Osiedle CytrusoweDo tych podstawowych wyznaczników dochodzą jeszcze indywidualne potrzeby, ponieważ wiadomo, że niektórzy cenią sobie mieszkania usytuowane na obrzeżach miasta, a inni w ich centrum. Jedni szukają mieszkania bardzo przestronnego dla siebie i dzieci, innym zależy na mniejszym, ale równie funkcjonalnym własnym ‘kącie’.


Trójmiejski deweloper EURO STYL dzięki swojemu doświadczeniu i przeprowadzeniu wielu rozmów ze swoimi klientami stara się przewidywać ich oczekiwania. W swojej ofercie, kierowanej między innymi do młodych rodzin oraz singli, posiada mieszkania, które kwalifikują się do rządowego programu Mieszkanie dla Młodych.  Są to inwestycje Nowy Horyzont oraz Osiedle Cytrusowe, usytuowane na obrzeżach Gdańska.

Nowy Horyzont to duże osiedle mieszczące się na granicy gdańskiej dzielnicy Łostowice i gminy Pruszcz Gdański, charakteryzujące się wyjątkowo dobrze rozwiniętą infrastrukturą, której jednym z elementów jest funkcjonujące przedszkole o nazwie Horyzoncik. Mieszkańcy osiedla są zadowoleni z bliskości przedszkola, ponieważ dzięki temu zaoszczędzają czas na ewentualny dowóz i odbiór dzieci z innej, odległej placówki, a co za tym idzie unikają stania w korkach podczas największego natężenia ruchu drogowego. Wszystkie lokale znajdujące się na terenie osiedla Nowy Horyzont są lokalami gotowymi do odbioru. Ponadto aktualnie trwa promocja wybranych mieszkań, które można nabyć już od 155 470 zł.

 

 

Osiedle Nowy Horyzont

 

Deweloper EURO STYL wyszedł również naprzeciw innej potrzebie mieszkańców, a mianowicie potrzebie aktywnego spędzania wolnego czasu. Na osiedlu Nowy Horyzont znajduje się centrum fitness  oraz korty tenisowe, a na terenie rozbudowującego się Osiedla Cytrusowego w Kowalach pod Gdańskiem już niebawem otwarte zostanie małe centrum rekreacji, w którym znajdą się m.in. korty do gry wsqasha, klubokawiarnia ze zdrową żywnością, sauna, pokój relaksu oraz mały sklepik sportowy. Ceny mieszkań na Osiedlu Cytrusowym rozpoczynają się od 149 423 zł. Dostępne są lokale mieszkaniowe o powierzchni od 36 do 62 mkw.

Osobom, które wolą mieszkać bliżej centrum miasta i chcą w pełni korzystać z jego atutów, deweloper proponuje Osiedle Nawigator,zlokalizowane na gdyńskim Obłużu. Jest to dzielnica z rozwiniętą infrastrukturą i bogatym zapleczem handlowo-usługowym. Atutem tego osiedla jest także jego dobra lokalizacja – inwestycja znajduje się blisko Estakady Kwiatkowskiego, dzięki czemu jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta.