Witamy w panelu logowania do Strefy Dewelopera!

Informujemy, że jest to usługa wyłącznie dla firm deweloperskich, a rejestracja Użytkowników odbywa się po akceptacji administratora.

Rejestracja odbywa się w trzech etapach. Najpierw należy wypełnić krótki formularz -> następnie kliknąć w link potwierdzajacy chęć rejestracji -> i poczekać na akceptację ze strony administratora portalu.

Użytkownikom naszej strefy dewelopera zapewniamy aktualne informacje na temat postępu prac nad programem Mieszkanie dla Młodych, dostarczamy najświeższych analiz z rynku nieruchomości i świata finansów. Ponad to oferujemy materiały graficzne oraz przydatne narzedzia w postaci atrakcyjnych aplikacji, które można w łatwy sposób umieścić na Państwa stronie internetowej. Będą mieli Państwo również możliwość komentowania publikowanych artykułów. Gorąco również zachęcamy do zgłaszania nam swoich pomysłów i potrzeb na najbliższą współpracę.

Nie masz konta? Kliknij, aby się zarejestrować! Honorujemy konta email wyłącznie z nazwą dewelopera.

Logowanie

Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła?
Brak informacji o aktywacji konta?
Cookies

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.

Najciekawsze wiadomości


artykuł - zdjęcie

Wątpliwości związane z mieszkaniami objętymi programem

29-04-2014

Czy mieszkania powstałe w wyniku adaptacji pomieszczeń niemieszkalnych (na przykład strychów) można traktować jako mieszkania nowo wybudowane? Albo czy osoby, które już są współwłaścicielami loka... czytaj więcej...