meble przez internet

Wirtualne koszyki coraz odważniej wdzierają się na obszary dotychczas kojarzone z tradycyjną formą zakupów. W roku 2020 niemal 75% Polaków skorzystało z zakupów internetowych, a to oznacza wzrost aż o 11% w stosunku do roku poprzedniego. Co jest przyczyną tak dużej popularności zakupów internetowych? Czy przez internet da się kupić wszystko, nawet meble? Sprawdźmy!

Tradycja, czy nowoczesność?

Historia sprzedaży internetowej jest równie długa, jak istnienie globalnej sieci. Zgodnie z popularną anegdotą w jednym z pierwszych wysłanych e-maili znalazła się propozycja handlowa studentów Uniwersytetu Stanforda skierowana do kolegów z MIT. Propozycja dotyczyła zakupu trawki, transakcja została zrealizowana. Ćwierć wieku później zaczęły powstawać platformy aukcyjne i sprzedażowe, dziś będące gigantami handlu elektronicznego. Obecnie sprzedaż przez internet nie jest domeną jedynie wielkich korporacji, bardzo sprawnie radzą sobie również mniejsi przedsiębiorcy. Korzystając z internetu, bez trudu kupimy prawie dowolny produkt. Do najczęściej kupowanych towarów należą książki, sprzęt elektroniczny, odzież, artykuły wyposażenia domu, coraz chętniej zamawiamy też produkty spożywcze. Czy jednak w ten wyjątkowo prosty i przyjazny sposób można kupić także meble?

Tradycyjnym kanałem sprzedaży mebli są sklepy stacjonarne. Tych nie brakuje, w każdym mieście znajdziemy duży wybór placówek handlowych. Meble możemy kupić zarówno w salonach firmowych, wyspecjalizowanych sklepach, jak i marketach wielkopowierzchniowych, a nawet w składach budowlanych. Na pierwszy rzut oka sytuacja wygląda więc bardzo dobrze. W praktyce jest nieco inaczej. Znalezienie odpowiednich elementów wyposażenia wymaga odwiedzenia co najmniej kilku punktów, a z tym faktem wiąże się konieczność pokonywania kilometrów ulic i frustrująca strata czasu. Przemierzanie alejek sklepowych w tłumie innych klientów również nie należy do przyjemnych zajęć. Meble możemy wprawdzie obejrzeć, trudno jednak o dokonanie szczegółowych oględzin lub pomiarów. Jak na tym tle wypadają zakupy internetowe?

Szybko, sprawnie i wygodnie!

Posłużmy się konkretnym przykładem. Pod adresem https://www.wmrowisku.pl/ znajdziemy sklep internetowy mogący stanowić wzorzec i ucieleśnienie idei sprawnych zakupów. W Mrowisku roi się od dobrych pomysłów, inspiracji i produktów niezbędnych w każdym z pomieszczeń naszego domu lub mieszkania. Urządzamy sypialnię? Do dyspozycji otrzymujemy wybór kilkuset łóżek, stolików nocnych, toaletek i pomniejszych akcesoriów. Szukamy fotela do gabinetu? Wystarczy wybrać kolor, rodzaj wykończeń, ewentualnie zdecydować się na funkcje dodatkowe, takie jak masaż, czy rozkładane oparcie. 

Tak szeroki wybór dotyczy każdego rodzaju mebli, a co najważniejsze — ich dobór nie jest dziełem przypadku. Asortyment został skomponowany w opraciu o starannie wyselekcjonowanych dostawców oferujących produkty nie tylko estetyczne, ale też o najwyższej jakości wykonania. W Mrowisku posiada wprawdzie stacjonarny salon sprzedaży, jednak zdecydowanie wygodniejsze okaże się skorzystanie z oferty internetowej. Każdy produkt jest starannie opisany, możemy sprawdzić jego wymiary i wagę, a szczegółowe zdjęcia pokazują nawet drobne detale. Dogodne warunki płatności, błyskawiczna dostawa i możliwość zwrotu produktów w ciągu 14 dni od zakupu to gwarancja zadowolenia i satysfakcji.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here