łóżko domek dla dziecka

Szukasz łóżka dla malucha, które stanie się nie tylko miejscem wspaniałych snów, ale też kolejnych zabaw? Gwarantujemy, że Twoje dziecko będzie zachwycone takim połączeniem. Dzięki temu każdy dzień będzie przynosił jeszcze więcej radości, śmiechu i bezpieczeństwa. Na pewno właśnie tego chcesz dla swojej pociechy, więc przekonaj się, jakie łóżko zapewni mu tyle emocji!

3 zasady wyboru łóżka dla dziecka

Oryginalny design

Dla dziecka względy praktyczne nie są najważniejsze. Dużo istotniejszy jest wygląd ich sypialni czy łóżka. Właśnie dlatego postaw na oryginalny design, który skutecznie pobudzi wyobraźnię malucha, a jednocześnie będzie wspaniałym miejscem do snu i zabawy. Ciekawym pomysłem jest łóżko domek dla dziecka, ponieważ dodatkowo urozmaica wystrój wnętrza. Dzięki temu pomieszczenie jest naprawdę wesołe, a przy tym zwiększa poczucie bezpieczeństwa malucha, co wpływa pozytywnie na jego rozwój. Zwróć też uwagę na prywatną przestrzeń, jaką zbudujesz przy pomocy łóżka w kształcie domku. Nawet dziecko potrzebuje miejsca, gdzie może być przez chwilę sam. Przy pomocy mebla o nieco zamkniętej konstrukcji z łatwością osiągniesz taki efekt. Jeżeli dodasz do tego drobne ozdoby typu pluszowe girlandy, lampki i naklejki z ulubionymi postaciami, to maluch na pewno będzie zachwycony.

Wygodna przestrzeń

Kolejnym ważnym aspektem, który sprawi, że Twoje dziecko wręcz pokocha nowe łóżko, jest wygoda. W końcu maluch na pewno będzie zadowolony z przestrzeni, zapewniającej mu komfort i przytulny klimat – właśnie wtedy będzie czuł się bezpiecznie niczym w Twoich objęciach. Dlatego postaw na materac dopasowany do potrzeb Twojego dziecka, dodaj do tego poduszki ozdobne i przyjemną w dotyku pościel. Dzięki temu stworzysz cudowną przestrzeń, która będzie nie tylko zachęcać swoim wyglądem, ale również ogromną wygodą.

Trwały materiał

Dzieci bardzo szybko przywiązują się do ulubionych zabawek czy mebli. Dlatego utrata ukochanego łóżka może być dla niego lub niej dużym ciosem. Właśnie z tego powodu stawiaj na wyposażenie wykonane z trwałych materiałów. Dzięki temu masz pewność, że mebel będzie służył przez wiele lat – przynajmniej do momentu, gdy maluch z niego wyrośnie. Koniecznie stawiaj na łóżka wykonane z naturalnych materiałów typu drewno. W ten sposób nie tylko działasz z myślą o środowisku, ale również dbasz o to, aby mebel był w pełni bezpieczny dla Twojego dziecka. Jednocześnie nada wnętrzu nowoczesny charakter – wystarczy, że zdecydujesz się na jasny model np. biały.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here