Drzwi zewnętrzne

Na początku każdego roku Instytut Pantone ogłasza kolor, który staje się przede wszystkim inspiracją dla projektantów czy dekoratorów wnętrz. Nie inaczej było w tym roku. Tym razem kolorem roku został Classic Blue, który odważnie wkracza w trendy związane z wnętrzami. Jego echa są widoczne w najnowszych kolekcjach mebli, dodatków, a nawet drzwi. Poznaj drzwi zewnętrzne inspirowane odcieniem Classic Blue.

Kolor roku 2020 – poznaj Classic Blue

Classic Blue to klasyczny odcień koloru niebieskiego, czyli połączenie prostoty i elegancji. Jest to niewątpliwie kolor wyrazisty, ale nie przytłaczający. Wynika to z jego stonowanego i spokojnego charakteru. Barwa jest ponadczasowa, dlatego też była chętnie stosowana już w poprzednich sezonach. Przywodzi na myśl nocne, letnie niebo, co bez wątpienia jest niezwykle odprężające. Użyta we wnętrzach daje poczucie bezpieczeństwa oraz pomaga się zrelaksować. Wbrew pozorom uzupełnienie aranżacji mieszkania Classic Blue nie jest wcale takie trudne. Zobacz, jak wkomponować w stylistykę swojego domu drzwi zewnętrzne w klasycznym odcieniu koloru niebieskiego.

Wkrocz z wiarą i zaufaniem w nową dekadę

Drzwi wejściowe zewnętrzne w kolorze Classic Blue? Tak, to możliwe! Coraz częściej podejmujemy odważne decyzje wnętrzarskie, dlatego skrzydła w kolorze niebieskim nie powinny już nikogo dziwić. Zwłaszcza, że sami producenci drzwi zewnętrznych wychodzą do nas z taką ofertą. Dzięki możliwości dopasowania odcienia Classic Blue z palety Pantone do koloru z palety RAL lub NCS, każdy ma szansę stworzyć wymarzone drzwi zewnętrzne drewniane według własnego pomysłu. Takie skrzydła z pewnością będą wyglądać oryginalnie na tle elewacji domu.

Jedyne w swoim rodzaju drzwi zewnętrzne do domu

Jeśli lubisz niebanalne rozwiązania, drzwi drewniane zewnętrzne w klasycznym odcieniu koloru niebieskiego będą idealnym uzupełnieniem aranżacji Twojego domu. Jak pokazali specjaliści z Instytutu Pantone, przedstawiając pięć różnych palet kolorystycznych z wykorzystaniem koloru roku 2020, Classic Blue to odcień niezwykle uniwersalny. Można go z łatwością połączyć z różnorodnymi barwami i stylami we wnętrzach. Wpisuje się zarówno w aranżacje klasyczne, jak i nowoczesne.

Drzwi zewnętrzne w tym kolorze będą pięknie współgrały z elewacją w kolorach beżu, jasnego brązu, szarości, a także klasycznej bieli. To nie wszystko, ponieważ ten odcień niebieskiego pasuje także do ciemnych kolorów, takich jak mosiądz czy wiśniowa czerwień. Opcji jest naprawdę wiele, dlatego warto eksperymentować.

Otwórz drzwi na nowe – wybierz niepowtarzalne drzwi zewnętrzne

Jak wcześniej wspominaliśmy, kolor roku Pantone 2020 przywodzi na myśl bezpieczeństwo, a przy tym również stabilność. W drzwiach wejściowych zewnętrznych objawia się to również przez ich różnorodne funkcjonalności. Jedną z nich jest kontrola dostępu. Systemy alarmowe, które ostrzegają o włamaniu to dzisiaj swego rodzaju standard. Drzwi z biometryczną kontrolą dostępu dają pewność, że nikt niepożądany nie przekroczy progu Twojego domu. Takie skrzydła mogą być wyposażone m.in. w czytnik linii papilarnych, klawiaturę numeryczną z kodem, system RFID (otwieranie drzwi kartą albo brelokiem) lub funkcję Bluetooth & Code (otwieranie drzwi zewnętrznych za pomocą kodu). Zainwestuj w solidne drzwi zewnętrzne do domu i zadbaj o bezpieczeństwo wszystkich domowników.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here