Komu zlecić sprzątanie po remoncie

Wydawałoby się, że gdy remont się skończy, kończy się najcięższy i najtrudniejszy moment prac. A skądże! Po remoncie trzeba jeszcze posprzątać i często jest to związane z ogromnym nakładem wysiłku, zakupieniem chemii i logistyką. Odpocznij po ciężkiej pracy i zleć zewnętrznej firmie sprzątanie po remoncie!

Zleć sprzątanie po remoncie profesjonalnej ekipie

Remont w mieszkaniu czy domu daje wielką satysfakcję – często wiąże się z efektowną metamorfozą wnętrza i spełnieniem aranżacyjnych marzeń.

Jednak nieodłącznym kompanem remontu jest bałagan. Szczególnie jeśli remont wiązał się z pracami budowlanymi, przesuwaniem ścianek działowych, ściąganiem i zakładaniem tapet, malowaniem ścian i sufitów czy wymianą podłogi itp. 

Nie uda Ci się uniknąć nieporządku. A pewnie po zakończeniu prac chcesz w końcu odpocząć, prawda? Z pomocą w takich momentach przychodzi Czystasprawa24.pl, czyli profesjonalna ekipa sprzątająca

Jakie usługi oferuje profesjonalna ekipa?

Gdybyś samodzielnie zajął się sprzątaniem po remoncie, przekonałbyś się, że pozbycie się pyłu, kurzu oraz zabrudzeń na różnych powierzchniach wcale nie jest prostym zadaniem.  

Co zrobi za Ciebie firma sprzątająca po remontach?

  • Wyeliminuje pył i kurz z każdego zakamarka, bo dzięki profesjonalnemu sprzętowi dociera tam, gdzie Ty byś nie dotarł.
  • Umyje okna – szyby i ramy – pozbywając się zabrudzeń czy pyłu.
  • Pozbędzie się resztek farb i kleju z powierzchni.
  • Odkurzy i umyje podłogi oraz inne powierzchnie płaskie, które tego wymagają.

Ty możesz w końcu się zrelaksować. A sprzątanie zostaw specjalistom.

Dlaczego warto zlecić sprzątanie po remoncie fachowcom?

Wspominaliśmy, że mycie domu po remoncie jest problematyczne. Na czym mogą polegać kłopoty i w jaki sposób ich unikniesz, nawiązując współpracę z ekipą?

  • Po pierwsze tylko pozornie posprzątanie po remoncie jest prostym zadaniem. Im bardziej zagłębiasz się w mycie i odkurzanie, tym bardziej dostrzegasz, ile przed Tobą pracy. A po remoncie jesteś zmęczony, możesz nie zrobić wszystkiego dokładnie.
  • Ekipa przyjeżdża ze swoją energią i w pełni sił. Dzięki temu sprawnie poradzi sobie z uprzątnięciem bałaganu.
  • Firma sprzątająca przyjeżdża do Ciebie ze swoim sprzętem i chemią. Nie musisz biegać po drogeriach i szukać odpowiednich preparatów do mycia, szorowania i odkurzania. Problem z głowy!
  • Fachowcy wiedzą, jak myć poszczególne powierzchnie, by zrobić to skutecznie i ich nie uszkodzić. Doświadczenie działa na ich korzyść.  
  • Nie musisz działać w pojedynkę. Ekipa to zgrany zespół, który szybko uwija się ze zleconą robotą. Nawet się nie obejrzysz, a mieszkanie będzie błyszczało, jak w katalogu wnętrzarskim!

Cennik sprzątania mieszkania po remoncie

Porządna firma sprzątająca nie rzuca stawkami i widełkami usług. Zamiast tego indywidualnie dobiera ofertę do Twoich potrzeb i możliwości. 

Ostateczna cena zależy od lokalizacji, metrażu, konkretnych usług i innych czynników. Możesz być jednak pewny doskonałego efektu. 

Odezwij się do polecanej firmy sprzątającej i zapytaj o ofertę specjalnie dla Ciebie i Twojego mieszkania. 

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here