Less Mess wygodny hotel dla Twoich rzeczy

Wakacje, przeprowadzka, remont lub budowa domu – każde z tych przedsięwzięć zazwyczaj pokazuje nam, jak mało miejsca mamy, a jak dużo rzeczy jest nam potrzebnych. Pakowanie walizek lub kartonów i pudełek z rzeczami do nowego domu, sprawia że nagle okazuje się, iż brakuje nam miejsca na to, co naprawdę potrzebne. Dlatego firma Less Mess Storage przychodzi z pomocą. W ich ofercie znajdziesz małe schowki lub ogromne boksy, w których pomieścisz wszystko to, co nie jest Ci w danej chwili potrzebne. Mogą to być na przykład meble, sprzęt sportowy, zimowe ubrania, dekoracje świąteczne lub po prostu wszystkie te rzeczy, z którymi nie chcesz rozstawać na zawsze, ale które zagracają Ci mieszkanie albo biuro.

Kiedy warto wynająć samoobsługowy magazyn?

Bałagan w szafie i innych częściach domu nie jest spowodowany tym, że mamy za dużo rzeczy. To brak miejsca i małe powierzchnie naszych mieszkań są temu winne. Jeśli więc ktoś lubi kolekcjonować, np. książki albo dekoracje, nie powinien odmawiać sobie takiego hobby tylko przez brak wolnych regałów w domu. Kiedy więc chcesz zminimalizować bałagan, ale nie masz ochoty wyrzucać tego, co lubisz i co wiąże się z jakimiś miłymi wspomnieniami, możesz wynająć swój schowek w samoobsługowym magazynie Less Mess. To sprawi, że nadal będziesz miał swoje ukochane przedmioty, ale nie będą Ci one przeszkadzać w codziennym życiu.

Bezpieczne przechowywanie na zawołanie

Jeśli masz jakieś cenne pamiątki lub kolekcjonerskie okazy, na pewno chcesz, by pozostawiając je w magazynie mieć pewność, że są bezpieczne. W końcu nawet do rzeczy się przywiązujemy i nie chcemy, by zniszczyła je wilgoć lub by ktoś je ukradł. Kiedy wynajmiesz swój boks w Less Mess możesz mieć pewność, że Twoje rzeczy poczują się w nim, jak w drugim domu. Każdy schowek jest odizolowany od zewnątrz, dlatego to czyste i suche pomieszczenie, w którym nic nie zamoknie i nie przesiąknie pleśnią. Nie ma też mowy o tym, by np. ubrania przeszły nieprzyjemnym zapachem lub by delikatne dekoracje się zniszczyły. Nikt niepowołany nie dostanie się do Twojego boksu, ponieważ w każdym centrum Less Mess zainstalowane są kamery monitoringu i system alarmowy.

Wynajmij schowek, na co tylko chcesz

W wynajętej skrytce możesz trzymać to, co tylko chcesz. Począwszy od sezonowych ubrań, a skończywszy na zapasowym sprzęcie biurowym do swojej firmy. Ogranicza Cię jedynie wielkość boksów, więc jeżeli czujesz, że będziesz do nich regularnie coś dorzucał, koniecznie wybierz większe, by znalazło się  w nich miejsce na wszystko to, co dla Ciebie ważne. Less Mess oferuje wynajem samoobsługowego magazynu na krótkie i dłuższe okresy czasu. Możesz więc na początek zdecydować się na podpisanie umowy na 7 dni, a jeśli taki sposób przechowywania Ci się spodoba, przedłużysz wynajem. Elastyczna oferta, w pełni dopasowana do potrzeb klientów o różnych wymaganiach, to coś, co wyróżnia Less Mess Storage.

Centra magazynowe Less Mess w Polsce

Magazyny Less Mess Storage znajdziesz w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Trójmieście i w Warszawie. Na stronie https://www.lessmess.storage/, możesz obejrzeć wszystkie schowki i podpisać umowę online. Jeśli chcesz wszystko sprawdzić osobiście, po prostu odwiedź wybrane centrum magazynowe.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here