Odkurzacze bezprzewodowe Samsung- by odkurzanie było przyjemnością

0
1083

Odkurzacz jest jednym z tych urządzeń, bez których nie wyobrażamy sobie codziennych porządków. Dzisiaj proponujemy Ci wyjątkowe modele odkurzaczy bezprzewodowych, które doskonale radzą sobie ze wszystkimi zanieczyszczeniami. Bezprzewodowa konstrukcja i wyjątkowa moc tych urządzeń to zaledwie kilka z zalet, jakie należy wymienić. Czy warto zainwestować w odkurzacze Samsung? W jaki sposób ułatwiają nam one codzienne obowiązki, sprawiając, ze odkurzanie staje się przyjemnością?

Samsung Jet- odkurzacz ręczny dla wymagających

Odkurzacz bezprzewodowy Samsung Jet 90 multi to prawdziwa innowacja w sprzątaniu. Tym, co wyróżnia go na tle innych urządzeń jest przede wszystkim wyjątkowa lekkość konstrukcji i wysoka efektywność pracy.Odkurzacz jest bardzo poręczny i wygodny, a wydajna bateria pozwala na 60 minut pracy na jednym ładowaniu, co jest prawdziwym przełomem na rynku odkurzaczy bezprzewodowych. Cechą charakterystyczną i wyróżniającą to urządzenie na tle innych jest także wyjątkowo cicha praca na poziomie zaledwie 86dB. Niska waga urządzenia sięgająca zaledwie 2,8 kg zapewnia w pełni wygodne odkurzanie nawet sufitu czy ścian.

Odkurzacz Samsung- jakie ma funkcje?

Odkurzacz Samsung Jet zawiera całe mnóstwo funkcji, które sprawiają, że jest to urządzenie wyjątkowo funkcjonalne. Na uwagę zasługuje przede wszystkim wysoka moc ssąca do 200W, dzięki której możliwe jest efektywne czyszczenie nawet najbardziej zabrudzonych powierzchni. Dzięki zastosowaniu systemu filtracji HEPA, odkurzacz potrafi wyłapać nawet 99,99% mikrocząsteczek alergenów i kurzu. To sprawia, że powietrze w pomieszczeniu jest zawsze wyjątkowo czyste. Ładowanie urządzenia odbywa się w wolnostojącej stacji ładującej o kompaktowych wymiarach, a pojemnik na kurz opróżnia się w łatwy i w pełni higieniczny sposób.

Idealny odkurzacz do odkurzania trudno dostępnych miejsc

Technologia cyklonowa zastosowana w odkurzaczu sprawia, że możliwe jest czyszczenie nawet najtrudniej dostępnych miejsc i najmocniej zabrudzonych powierzchni. Pojemność zbiornika na kurz wynosi aż 0,8l, a dodatkowym udogodnieniem jest wskaźnik jego napełnienia. Wzorowa higiena możliwa jest do zachowania także dzięki zmywalnym filtrom, które można swobodnie umyć.

Szczotka Soft Action- do czego służy?

W wyposażeniu odkurzacza Samsung Jet 90 multi znajduje się elektroszczotka Soft Action, cechująca się właściwościami antystatycznymi. Szczotka posiada obrotową głowicę, która obraca się o 180 stopni, ułatwiając odkurzanie w miejscach, w które nie udałoby się dotrzeć zwykłą szczotką. Ciekawym udogodnieniem jest wyświetlacz LED, który informuje o poziomie mocy urządzenia, a także o rodzaju stosowanej aktualnie szczotki.

Samsung Jet 75- innowacja i jakość

Samsung Jet 75 to kolejny model innowacyjnego odkurzacza bezprzewodowego, z którego użyciem sprzątanie staje się prawdziwą przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Niewielkie gabaryty urządzenia i duża moc ssąca to świetne rozwiązanie do sprzątania każdej przestrzeni, bez względu na jej metraż. technologia Jet Cyclone gwarantuje stworzenie optymalnej ścieżki przepływu powietrza. Dzięki wielocyklonowej filtracji, nawet drobne cząsteczki kurzu są wyłapywane i zbierane do specjalnego pojemnika, a elastyczna szczotka doskonale sprawdza się podczas sprzątania nie tylko dywanów i parkietu, ale także żaluzji czy innych trudnodostępnych miejsc. Duża pojemność pojemnika na kurz sprawia, że nie jest konieczne zbyt częste opróżnianie, a niska waga urządzenia gwarantuje wygodne użytkowanie. Antystatyczne włosie szczotki gwarantuje pełną skuteczność odkurzania, a wolnostojąca stacja ładująca zajmuje wyjątkowo mało miejsca przy zachowaniu pełnej wydajności.

Odkurzacze do zadań specjalnych

Zarówno Samsung Jet 90, jak i Samsung Jet 75 to odkurzacze bezprzewodowe o wyjątkowo zaawansowanych parametrach technicznych. System filtracji gwarantuje pełną skuteczność, a wybór trybu pracy odkurzacza gwarantuje odpowiednie dopasowanie działania sprzętu do rodzaju podłogi i zanieczyszczenia. Dzięki temu z powodzeniem odkurzysz zarówno dywany, jak wiele twardych podłóg np. parkiety. Każdy z odkurzaczy posiada wymienną baterię, a wysoka moc silnika zapewnia długotrwałe i bezawaryjne, skuteczne działanie sprzętu. Odkurzacze posiadają cyfrowy wyświetlacz LED, który umożliwia sprawdzenie poziomu energii. Ładowanie odbywa się przy użyciu stacji dokującej, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Rura teleskopowa rura pozwala na łatwe dosięgnięcie w każde miejsce, a liczne tryby pracy w zależności od rodzaju wybranej szczotki, doskonale radzą sobie z każdym zabrudzeniem, bez względu na to, czy jest drobny kurz czy poważniejsze zanieczyszczenia.

Odkurzacz Samsung – czy warto?

Oba prezentowanie modele odkurzaczy to doskonałe propozycje do każdego domu, zwłaszcza ze względu na system filtracji. Pozwala on na usunięcie niemal 100% bakterii i alergenów, co jest szczególnie ważne w przypadku alergików czy dzieci. Silnik Digital Inverter zapewnia najwyższą moc działania i dużą siłę ssącą, którą z pewnością docenisz.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here