Ogrody na wodzie

Wydawać się może, że pomysł ogrodu na wodzie, nie jest możliwy. Trudności z wykonaniem takiego ogrodu, są liczne i z pewnością bardzo utrudniają jego realizację. Są jednak projekty, które w doskonały sposób, pokazują jak wyglądają takie ogrody, dzięki czemu wiemy, że są one niezwykle nowoczesne i prezentują się naprawdę pięknie. Jednym z nich, jest projekt dla zakochanych w wodzie. Jest to projekt pochodzący z magazynu Ogrodowa Galeria, w którym można znaleźć dzieła autorstwa znanych projektantów z całego świata.

Całość tego projektu prezentuje się pięknie. Jest to innowatorski projekt, który z pewnością odmieni nie jeden ogród. Taras połączony z domem, jest przyłączony do basenu. Na powierzchni wody widoczne są stopnie, po których można przejść do tarasu na wodzie. Tam znajduje się pierwsze miejsce wypoczynkowe, ze stolikiem i krzesłami. Kolejne wodne stopnie, prowadzą do schodów kończących taras. Przy akwarium, w zacisznym kąciku, znajduje się wbudowana sofa, która jest drugą strefą wypoczynkową. W tym ogrodzie górują rośliny ciemno zielone. W oddzielnych doniczkach, prezentują się kwiaty, które kolorystycznie dopełniają cały projekt. W zabudowanej doniczce posadzone są drzewka i krzewy. Ogród ten przyciąga wzrok i zapada w pamięci. Jest to projekt bardzo nowoczesny i innowatorski. Biel połączona z zimnymi barwami wody i zieleni, prezentuje się doskonale. Jest to projekt z wyższej pułki, który na pewno odmieni nie jeden ogród.

Nocą widać, cały projekt w nowej odsłonie. Nocna pora odsłoniła na widok, podświetlenia znajdujące się w całym ogrodzie. Drobne lampki, znajdują się na linii odgradzającej wodę od tarasu, połączonego z domem. W rogu, murku, odgradzającego rośliny od akwarium, także widoczne jest oświetlenie, które przepięknie prezentuje wszystkie rośliny. W środku akwarium, również widać oświetlone dno, dzięki czemu ogród, ten wygląda niezwykle nowocześnie i nawet w nocy prezentuje się doskonale. Widać, że w tym projekcie, każdy szczegół został dokładnie przemyślany, a każda roślina ma tu swoje określone miejsce. I właśnie dlatego, ogród na wodzie, prezentuje się tak atrakcyjnie. Jest to projekt idealny, dopracowany i przemyślany. To połączenie nowoczesności z elegancją, stwarza niepowtarzalną całość, która zachwyca i zapiera dech w piersiach. Dodatkowym atutem tego projektu, jest to, że przewiduje on, obecność ryb w przepięknym akwarium. W każdej części tego projektu, widać pewność architekta, że stworzył coś niezwykłego, co będzie kwintesencją doskonałości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here