Okna PCV czy okna aluminiowe

Zastanawiasz się nad wyborem okien PCV lub okien aluminiowych? Potrzebujesz porady eksperta? Dobrze trafiłeś. Oto krótki, ale treściwy poradnik od MEGA Plast, który pozwoli Ci podjąć właściwą decyzję.

Okno: jeden przedmiot, tysiące funkcji

Okno pełni wiele różnorodnych i wszechstronnych funkcji. Z jednej strony zapewnia naturalne oświetlenie i nasłonecznienie w ciągu dnia. Z drugiej to gwarancja bezpieczeństwa. Okna to spełniają również funkcję estetyczną oraz funkcjonalną, choćby pod kątem utrzymywania ciepła w pomieszczeniu. Przez okna można podziwiać świat, a ich właściwe rozmieszczenie i wykonanie poprawia samopoczucie!

Czym się jednak różnią okna PCV od okien aluminiowych, wskazujemy na przykładzie działalności producenta okien z 20-letnim doświadczeniem: MEGA Plast.

Okna PCV dla domów i mieszkań

Okna PCV to rozwiązanie doskonałe dla przestrzeni mieszkalnych. Jeśli więc stajesz przed zadaniem budowy domu lub po prostu zmiany okien w miejscu, w którym mieszkasz: rozważ ich wybór! Okna PCV zezwalają na różnorodność w zakresie wyboru odpowiedniego modelu. Przykładem jest oferta MEGA Plast. Można w niej znaleźć zarówno profil standardowy, jak i sześciokomorowy z szeroką ramą i skrzydłem półzlicowanym. Co więcej, producent przygotował również okna PCV z przeznaczeniem dla domów energooszczędnych!

W ofercie można znaleźć:

  • Okna PCV pięciokomorowe „Ideal 4000 Standard” o głębokości zabudowy 70 mm.

oraz

  • Okna PCV sześciokomorowe „Ideal 7000” o głębokości zabudowy 85 mm.

Warto również zwrócić uwagę na walory estetyczne. Okna PCV umożliwiają dogodną personalizację poprzez wybór właściwej barwy. Asortyment MEGA Plast zawiera blisko 30 różnych wersji kolorystycznych okien PCV.

Zatem bez względu na styl, w którym został wybudowany Twój dom: bez trudu znajdziesz właściwe okna.

Okna aluminiowe

Okna aluminiowe: powiew nowoczesności

Okna aluminiowe charakteryzują się przede wszystkim możliwością tworzenia dużych przeszkleń. Właśnie dlatego ich popularność jest wykorzystywana w budynkach użyteczności publicznej oraz najnowocześniejszych projektach architektonicznych. Doświadczenie pokazuje, że architekci uwielbiają wykorzystywać właśnie ten rodzaj okien, dlatego warto wiedzieć o nich nieco więcej.

MEGA Plast wyróżnia okna aluminiowe oraz fasady aluminiowe w systemach Ponzio. Podobnie jak w przypadku okien PCV, także okna aluminiowe umożliwiają personalizację pod kątem kolorystyki. W tym jednak wypadku producent przygotował aż 11 różnych kolorów drewnopodobnych oraz możliwości lakierowania według palety RAL!

Okna MEGA Plast dla każdego domu

Mamy nadzieję, że od teraz wybór okien stanie się łatwiejszy. Bez względu na decyzję, zapamiętaj, żeby kupować okna od sprawdzonego i doświadczonego producenta. Tylko wtedy masz gwarancję zastosowania najwyższej jakości materiałów, uzyskania gwarancji oraz wsparcia wykwalifikowanych specjalistów. MEGA Plast oferuje okna PCV i okna aluminiowe stworzone zarówno dla architektury nowoczesnej, jak i klasycznej.

Wszystko jest kwestią Twojego wyboru. Podejmij więc decyzję i działaj!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here