Rolety dzień noc

Rolety są coraz częściej wybierane zamiast zasłon i firanek. Dzięki nim można uzupełnić wnętrze o dekorację okienną i jednocześnie osłonić się przed wścibskimi sąsiadami. Dodatkowo rolety chronią przed zbyt silnym słońcem w ciągu dnia. Jeżeli szukasz rolet dla siebie, sprawdź, dlaczego warto wybrać rolety dzień noc. Poznaj 3 zalety takiego rozwiązania.

  1. Rolety, które zapewniają ochronę przez całą dobę
  2. Odpowiednie dla alergików
  3. Wytrzymała dekoracja okienna na lata

Rolety dzień noc są odpowiednim wyborem dla wielu osób, które nie chcą z różnych przyczyn montować karniszów i zawieszać na nich firanek oraz zasłon. Dzięki roletom można połączyć funkcje klasycznych dekoracji okiennych z nowoczesnym designem, dlatego grono ich zwolenników szybko rośnie. Poznaj 3 zalety rolet dzień noc i sprawdź, dlaczego warto się na nie zdecydować.

Rolety, które zapewniają ochronę przez całą dobę

Rolety dzień noc, jak sama nazwa wskazuje, są przeznaczone do użytkowania zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Charakterystyczna roleta zebra w dzień blokuje dostęp zbyt silnych promieni słonecznych, jednocześnie zupełnie ich nie odcinając. Dzięki temu znika konieczność korzystania ze sztucznego oświetlenia, gdy świeci słońce. W nocy możliwe jest natomiast zupełne zaciemnienie pomieszczenia, dzięki czemu łatwiej się zasypia. Dwie warstwy materiału o różnych właściwościach sprawiają, że roleta sprawdza się niezawodnie o każdej porze.

Odpowiednie dla alergików

Rolety w kasecie przeznaczone do użytku w ciągu dnia oraz po zmroku są przystosowane do specjalnych potrzeb alergików. Firany i zasłony gromadzą ogromne ilości kurzu, który podrażnia drogi oddechowe, spojówki i śluzówkę nosa. Roleta duo jest znacznie mniej podatna na zakurzenie. Zbiera się na niej niewielka ilość zanieczyszczeń, które można bez trudu usunąć za pomocą wilgotnej ściereczki. W przypadku firanek i zasłonek konieczne byłoby natomiast ich ciągłe pranie i zmienianie, co dokładałoby wielu obowiązków domowych.

Wytrzymała dekoracja okienna na lata

Rolety bezinwazyjne typu dzień noc są trwałe i eleganckie, dlatego z powodzeniem służą przez długie lata. Ich montaż jest prosty na każdym oknie, bez względu na wielkość, kształt i sposób otwierania skrzydła. Po zamocowaniu rolety do futryny, zasłona trzyma się solidnie, dzięki czemu nawet po wielu miesiącach użytkowania jest w pełni sprawna. Dodatkowo wysoką wytrzymałością cechuje się system rozwijania i zwijania rolety, co sprawia, że bez trudu przystosowuje się stopień zaciemnienia do aktualnych potrzeb.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here