Rolety dzień noc

Rolety dzień noc są coraz chętniej wybierane przez osoby prywatne do domów i mieszkań, a także przez przedsiębiorców do firm, biur czy zakładów pracy. Nie bez przyczyny – są eleganckie, funkcjonalne i solidne. Dlaczego jeszcze warto je zamontować? Sprawdź.

  1. Czym charakteryzuje się roleta duo?
  2. Funkcjonalna i solidna roleta zebra
  3. Dopasowane do każdego wnętrza
  4. Rolety w kasecie i standardowe

Czym charakteryzuje się roleta duo?

Rolety dzień noc łączą w sobie właściwości klasycznych żaluzji oraz rolet. Cechują się charakterystyczną budową. Składają się z poziomych pasów prześwitujących oraz zaciemniających, które są ułożone naprzemiennie. Ta specyficzna budowa sprawia, że za pomocą rolet duo można z łatwością regulować stopień zaciemnienia pokoju. Odpowiednie ustawienie rolety pozwala wpuścić do pomieszczenia pożądaną ilość światła, a także zasłonić całkowicie lub częściowo okno.

Funkcjonalna i solidna roleta zebra

Do niewątpliwych zalet dobrej jakości rolet typu dzień i noc, takich jest oferowanych przez firmę Domondo, należy wysoka funkcjonalność produktu. Model typu zebra z powodzeniem sprawdzi się w dowolnych pomieszczeniach, zarówno domowych, jak też biurowych czy firmowych. Umożliwia wygodne, szybkie i przede wszystkim skuteczne regulowanie poziomu natężenia światła. Na podkreślenie zasługuje również kwestia trwałości i solidności produktu. Wysokiej jakości rolety bezinwazyjne zapewniają bezproblemowe, niezawodne działanie przez długie lata.

Dopasowane do każdego wnętrza

Dzięki bardzo szerokiej ofercie kolorów oraz wzorów rolet, możliwe jest dopasowanie wyrobu do aranżacji dowolnego pomieszczenia. Rolety z powodzeniem sprawdzą się więc zarówno we wnętrzach utrzymanych w nowoczesnej, minimalistycznej stylistyce, jak również w klasycznych wnętrzach. Można je montować w każdym pomieszczeniu: salonie, kuchni, jadalni, gabinecie, sypialni czy też pokoju dziecięcym.

Rolety w kasecie i standardowe

Coraz większą popularnością wśród użytkowników cieszą się tzw. rolety w kasecie. Kaseta utrzymuje na miejscu roletę, zapewniając jej odpowiednią stabilizację nawet w przypadku uchylania czy szerokiego otwierania okna. Dzięki temu materiał nie kurzy się i nie brudzi tak, jak ma to miejsce w standardowych roletach. Kaseta stanowi więc skuteczne, a przy tym estetyczne zabezpieczenie przed zabrudzeniem tkaniny. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób cierpiących na różnego rodzaju alergie, np. na pyłki, kurz czy roztocza. Odpowiednio zabezpieczona roleta nie zbiera zanieczyszczeń, a przez to nie wpływa negatywnie na samopoczucie czy codzienne funkcjonowanie alergików.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here