Skup nieruchomości Warszawa

Stołeczny rynek nieruchomości jest bardzo wymagający i skomplikowany. Jeżeli chcesz sprzedać lokal lub grunt bez zbytecznych formalności, dodatkowych kosztów, szybko i przede wszystkim bezpiecznie, to dobrym rozwiązaniem będzie skup nieruchomości.

Szybka sprzedaż mieszkań – Warszawa

Warszawski rynek nieruchomości jest największym i najdroższym krajowym rynkiem. Klienci mają tu duże oczekiwania, a wybór ofert jest szeroki. Dlatego samodzielna sprzedaż bywa na tyle trudna, że większość sprzedających szuka pośrednika, specjalisty, który zajmie się za nich poszukiwaniami klienta i wszelkimi formalnościami. Ale to oczywiście kosztuje. A na rynku stołecznym kosztuje bardzo dużo.

Zainteresowani nabyciem nieruchomości mają tu bogaty wybór wśród ofert domów i mieszkań, zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Mogą wybierać wśród propozycji lokali klasy premium, ale też wśród ofert wymagających remontu, za to w dużo niższej cenie rynkowej. Jeżeli nieruchomość, którą Ty wystawiasz na sprzedaż, posiada skomplikowaną sytuację prawną, jest w złym stanie technicznym, czy jest obciążona zadłużeniem, to liczba dostępnych w tym samym czasie ofert będzie stanowić dla niej konkurencję trudną do przebicia.

A to sprawi, że twoje ogłoszenie może wisieć w portalach sprzedaży tygodnie, miesiące, a nawet lata!

Jeżeli nie możesz sobie na to pozwolić, a korzystna, szybka i bezpieczna transakcja to dla Ciebie priorytet powinieneś skorzystać ze skupu nieruchomości w Warszawie.

Jak działa skup nieruchomości

Skupem mieszkań i domów w Warszawie zajmują się firmy, które nie działają na zasadzie pośrednictwa, ale są docelowym kupcem. Po podpisaniu notarialnego aktu sprzedaży nieruchomości  staja się jej prawnym właścicielem i po odpowiednim zainwestowaniu zarabiają na ich wynajmie czy sprzedaży.

Dla sprzedającego współpraca ze skupem jest korzystna, ponieważ nie musi dodatkowo płacić za pomoc w poszukiwaniu nabywcy, a wręcz odwrotnie, bezpłatnie otrzymuje od specjalistów:

 • potrzebne wsparcie prawne,
 • pomoc w uzyskaniu dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji,
 • wycenę nieruchomości.

A przede wszystkim do zawarcia transakcji dochodzi ekspresowo – nawet w ciągu 24 godzin od zgłoszenia się do skupu i natychmiast po podpisaniu umowy notarialnej sprzedający otrzymuje zapłatę.

Jakie nieruchomości sprzedasz w skupie mieszkań?

Skup nieruchomości to najłatwiejszy i najszybszy sposób na sprzedaż obiektów, które na rynku prywatnym trudno jest zbyć. Skup w szczególności zainteresowany jest:

 • lokalami zadłużonymi,
 • zajętymi przez komornika,
 • mieszkaniami z lokatorem,
 • nieruchomościami ze służebnością lub dożywociem,
 • lokalami do remontu,
 • udziałami w nieruchomości lub spadku,
 • ze skomplikowaną sytuacją prawną,
 • po pożarze.

Jednymi słowy skup szczególnie zainteresowany jest nieruchomościami postrzeganymi jako problematyczne w sprzedaży, a więc takimi, na które znalezienie prywatnego kupca może być bardzo trudne.

Wycena przeprowadzana jest na podstawie aktualnych, lokalnych cen transakcyjnych i zazwyczaj stanowi najkorzystniejszą ofertę rynkową.

Podsumowując, jeśli planujesz sprzedaż mieszkania lub innej nieruchomości, ale nie chcesz i nie możesz tracić na to czasu i energii i zależy Ci na jak najszybszym przeprowadzeniu transakcji, to skup jest rozwiązaniem dla Ciebie. Skontaktuj się z profesjonalną firmą oferującą skup w Warszawie i okolicach i sprzedaj nieruchomość nawet w 24 godziny.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here