Upiększ wnętrze dzięki tapetom

Pragniesz upiększyć wnętrze domu, ale nie chcesz męczyć się malowaniem? Szukasz oryginalnych rozwiązań i szerokiego wyboru barw i wzorów? Idealnym rozwiązaniem będzie zakup i montaż tapety do domu, gdyż właśnie tapety zapewniają szeroką gamę możliwości.

Jaka tapeta?

Wiele osób po podjęciu decyzji montażu tapety zadaje sobie tylko jedno pytanie – jaką tapetę wybrać? Jest to dylemat uzasadniony gdyż rynek pełen jest różnych rodzajów i gatunków tapet. Najlepiej jednak kierować się rozsądkiem i wybierać tapety tylko sprawdzonych producentów, tapety co do których mamy pewność, że są wykonane prawidłowo i zgodnie z normami oraz, że po okresie użytkowania nie będą odkształcać się i psuć ze względu na wadliwe wykonanie.

Sprawdzony sklep

Zainteresowanych tapetami zdecydowanie odsyłamy do sklepu esencjadesign.pl. Sklep z tapetami EsencjaDesign posiada w asortymencie ogromny wybór dobrych jakościowo tapet. Znajdziemy tam tapety takich międzynarodowych producentów jak: BARAZZA, Aqform, AlmiDecor, Minimalliving, Wall&Deco czy Louis de Poortere. Równocześnie wspomniany sklep oferuje przyzwoite ceny i wybór tapet na każdą kieszeń gdyż marża jest minimalna a niektóre tapety dostępne w cenach niemal hurtowych.

Popularne modele

Jednym z hitów sprzedażowych w tym roku jest zdecydowanie model tapety Jardin d’hiver. Jest to bardzo kolorowy wzór ukazujący delikatne gałązki z kwiatami wprowadzający do domu ogrodowy nastrój a ściany domu obłożone tą tapetą wyglądają niczym dzieło sztuki. Artystyczny wygląd wspomnianej tapety nie jest przypadkowy. Jej producentem jest włoska firma Wall&Deco, której twórca Christian Benini, rozpoczął realizację niestandardowego pomysłu – stworzenia tapet będących jako same w sobie dziełami sztuki.

Jakie rodzaje tapet Jardin d’hiver wyróżniamy?

Tapety omówionej kategorii dostępne są dodatkowo w 4 różnych wariantach. Pierwszy z nich NORMAL są to tapety przeznaczone do wnętrz pokojów do zastosowania w pomieszczeniach suchych. Kolejny wariant jest to system tapety znany jako WET SYSTEM, w którego poczet zaliczamy tapety łazienkowe do zastosowania w pomieszczeniach mokrych, np. pod prysznicem, przy wannie. Można je też stosować w kuchni ze względu na dużą ilość wilgoci w tymże pomieszczeniu. Innym wariantem jest OUT SYSTEM. Tapety tego podgatunku to tapety do zewnętrznego zastosowania, np. na elewacji budynku czy ścianach zewnętrznych. Istnieje również czwarta opcja – a jest to podsystem określany jako ESSENTIAL. Przeznaczony jest on do pomieszczeń suchych jednakże w przeciwieństwie do NORMAL jest to powierzchnia chropowata nadająca dodatkowego artystycznego wyrazu.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here