buty robocze beta

Czasami warunki pracy są ściśle związane z czynnikami ryzyka. Może dojść do wypadku, mogą zdarzyć się sytuacje, w których ciało pracownika będzie narażone na zranienie czy dowolny inny uraz. Na szczęście dostępne są rozwiązania, dzięki którym prawdopodobieństwo urazu daje się znacznie zmniejszyć. Chodzi o środki ochrony indywidualnej, w skład których wchodzą ubrania robocze, jak również odpowiednie obuwie robocze. Temu ostatniemu warto poświęcić nieco miejsca, ponieważ stopy pracowników w różnych miejscach są poważnie narażone na szwank. Należy zatem postarać się, aby takie ryzyko maksymalnie zmalało.

Solidne i wygodne buty robocze – czy te cechy mogą iść w parze?

Wiele osób mających doświadczenie z odzieżą roboczą oraz odpowiednim obuwiem mówi jasno, że takie buty z reguły pozostawiają wiele do życzenia w temacie wygody noszenia. Czy to oznacza, że musi być tak zawsze? Wszystko zależy głównie od tego, na wyroby jakiej marki padnie wybór. Jak się okazuje, jest on całkiem szeroki. Dobre obuwie ochronne powinno być wykonane ze starannie dobranych materiałów, jak też spełniać wymagania w zakresie ergonomii. Wszak pracownik będzie w nim chodził co najmniej kilka godzin bez przerwy.

Oczekiwania w tych aspektach spełniają bez wątpienia buty robocze Beta. Ta włoska marka wypracowała sobie silną pozycję na europejskim rynku i uchodzi w tym momencie za jedną z najlepszych. Przynależność do segmentu premium nie oznacza jednak, że polski klient musi za nie sporo zapłacić. – Jako jedyni w Polsce posiadamy pełny asortyment obuwia roboczego marki Beta. To najwyższej jakości rozwiązania, na które decydują się budowlańcy, rzemieślnicy czy zatrudnieni w zakładach przemysłowych – mówi pan Szymon, specjalista ze sklepu Muntech24.pl. – Cena tego obuwia w naszym sklepie jest atrakcyjna, co przekłada się na liczne zamówienia – dodaje.

Obuwie robocze Beta

Obuwie robocze Beta – w czym tkwi tajemnica sukcesu?

Producent z Włoch wytwarza buty w różnych wariantach i w pełnej rozmiarówce. Pozwala to na dobranie pary w pełni odpowiadającej indywidualnym preferencjom, ale również warunkom panującym w danym miejscu pracy. Do wytworzenia każdego kompletu wykorzystuje się starannie dobrane surowce naturalne oraz syntetyczne. Cholewy są wykonane w całości lub w części z gatunkowej skóry poddanej procesowi impregnacji i wzmocnienia. Podeszwy z wytrzymałych tworzyw sztucznych są odporne na przebicie, kontakt  z olejami i antyelektrostatyczne. Miękka wyściółka gwarantuje wygodę i optymalną wentylację stóp.

Buty robocze Beta są dostępne w wariantach letnich, zimowych oraz przejściowych. Klienci znajdą w asortymencie trzewiki robocze, w tym z dodatkową warstwą ocieplenia idealną na chłodny czas. Do codziennych zastosowań w zakładach wytwórczych czy rzemiośle właściwe okażą się półbuty robocze. Z kolei gdy zrobi się ciepło, a regulacje BHP na pozwalają, można założyć lekkie sandały robocze. W zależności od modelu obuwie zostało wyposażone w podnoski stalowe lub polimerowe absorbujące uderzenia i skutecznie chroniące palce przed urazami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here