Szukasz profesjonalnego sprzętu, który schłodzi, ogrzeje, a może osuszy pomieszczenie? Wbrew pozorom nie musisz kupować do tego celu kilku urządzeń – niewielki klimatyzator FRAL SUPER COOL FSC14.2 łączy w sobie wszystkie wymienione funkcje!

Wydajność przenośnego klimatyzatora FRAL jest porównywalna do kosztowniejszych urządzeń typu Split, dzięki czemu stanowi dla nich doskonałą alternatywę. Ponadto urządzenie FRAL można wykorzystać do osuszania zalanych pomieszczeń, bez konieczności ich jednoczesnego wychładzania.

Jak to działa?

klimatyzator fral

Działanie klimatyzatora przenośnego opiera się na odprowadzaniu gorącego powietrza na zewnątrz za pomocą rury. Zwiększenie jego efektywności jest możliwe przy wykorzystaniu dodatkowego adaptora i instalację systemu dwururowego – w tym wariancie skuteczność pracy klimatyzatora może podnieść się aż o 60%. Ze względu na odporność na niskie, wysokie temperatury (od 5 do nawet 45°C) oraz na opady atmosferyczne, urządzenie może być zamontowane zarówno wewnątrz, jak i na dworzu lub balkonie. Przedłużenie rury do pięciu metrów pozwala na swobodne ulokowanie urządzenia w pomieszczeniu, a wbudowane kółka ułatwiają jego przesuwanie.

Doceń swój spokój

Głośność to jedna z ważniejszych w kwestii w wyborze klimatyzatora do pomieszczeń mieszkalnych. Utrzymanie odpowiedniej temperatury nie powinno odbywać się kosztem ciszy oraz niezakłóconego odpoczynku. FRAL SUPER COOL FSC14.2 generuje dźwięk na poziomie 48 dB, który jest porównywalny do głośności pracy lodówki. Zamontowanie klimatyzatora na zewnątrz dodatkowo gwarantuje praktycznie bezgłośną pracę.

Bez pozwoleń i opinii specjalistów

klimatyzator przenosny

Jeśli zamieszkujesz zabudowę wielorodzinną lub chcesz wyposażyć w klimatyzację biuro, nie musisz przejmować się koniecznością zgłaszania montażu urządzenia do spółdzielni bądź administracji budynku. Czasami nawet okazuje się, że montaż tradycyjnej klimatyzacji nie jest w ogóle możliwy. W tej sytuacji klimatyzator przenośny stanowi idealne rozwiązanie problemu. Instalacja tego typu urządzenia nie wymaga ingerencji w elewację nieruchomości, a więc uzyskanie pozwolenia nie jest w tym przypadku obowiązkowe.

Łatwość w obsłudze

Klimatyzator wyposażony jest w zdalny pilot oraz moduł do sterowania za pomocą sieci Wi-Fi. Możesz dostosować działanie urządzenia do swoich potrzeb z każdego miejsca w domu lub biura – funkcja jest tym bardziej przydatna, gdy klimatyzator znajduje się na zewnątrz pomieszczenia.

Tekst powstał przy współpracy z firmą Unilux.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here