Nowoczesne mieszkania Naramowice - połączenie miejskiego stylu życia z sielankowym wypoczynkiem

Naramowice mieszkania od niedawna wzbogaciły rynek nieruchomości w Poznaniu. Położone są przy ulicy Naramowickiej na nowoczesnym osiedlu Nove Olendry. Uważane są za bardzo modną i atrakcyjną inwestycję, która łączy w sobie funkcjonalność oraz ekologiczność. Mieszkania zachowują tradycje, a także są miejscem innowacyjnym i rozwiniętym technologicznie.

Mieszkania Naramowice mieszczą się w innowacyjnie urządzonym budynku, który z zewnątrz zdobi elewacja z mineralnej płytki klinkierowej. Ponadto przy budowie mieszkań wykonawcy zastosowali ekologiczne rozwiązania, między innymi fotowoltaikę pozwalającą zasilić energią wspólne powierzchnie na osiedlu. Nove Olendry powstały z nowoczesnych i solidnych materiałów, które gwarantują wysoki komfort oraz zapewniają wyjątkową jakość życia. Budynki odznaczają się ponadczasowym designem, prostotą i funkcjonalnością.

Każda osoba decydująca się na mieszkanie Naramowice może wybrać lokum z dwóch nowoczesnych i czterokondygnacyjnych budynków. Każdy z budynków wyposażony jest w windę, taras lub ogródek o powierzchni od 31 mkw do 83 m kw. Dodatkowo w ofercie są mieszkania znajdujące się na ostatnim piętrze, które posiadają stylową antresolę zwiększającą funkcjonalność mieszkania. Mieszkania z każdej strony otacza zielona i ekologiczna przestrzeń wspólna, która pozostaje wyłącznie do dyspozycji mieszkańców.

Najważniejsze korzyści, jakie oferują mieszkania Naramowice dla mieszkańców

Naramowice mieszkania to gwarancja bezpieczeństwa komfortu. Wszystkie lokale są precyzyjnie wykonane i mają doskonały rozkład, który umożliwia mieszkańcom wygodne korzystanie z ich zalet i dowolną aranżacje. Położone są na prężnie rozwijającej się dzielnicy Poznania – Naramowice. Jedną z największych zalet osiedla jest ich położenie w bliskości terenów zielonych. Wybrzeże Warty oraz rezerwatu Żurawieniec czynią z tej lokalizacji jedno z najbardziej ekologicznych miejsc w Poznaniu. Dodatkowo w okolicy znajduje się Góra Morasko i Nadwarciański Szlak Rowerowy, który umożliwia aktywne spędzenie wolnego czasu.

Mieszkania Naramowice mają dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej (nowoczesne drogi, przystanki komunikacji miejskiej oraz trasa Poznańskiego Szybkiego Tramwaju). Liczne usprawnienia komunikacyjne pozwalają w szybkim czasie dostać się do centrum miasta i załatwić najpotrzebniejsze sprawy.

Naramowice mieszkania mieszczą się na rozwiniętym osiedlu Nove Olendry, na którym funkcjonują liczne przedszkola, szkoły, uczelnie wyższe oraz kampus uniwersytecki. Dzięki temu nawet najmłodsze dzieci mają łatwy dostęp do placówek naukowych, a ich rodzice otrzymują gwarancję bezpieczeństwa.

Dodatkowo na osiedlu znajdują się liczne sklepy spożywcze i piekarnie, w których można zrobić najpotrzebniejsze zakupy. Oprócz tego osiedle oferuje możliwość skorzystania z aptek, przychodni lekarskich, urzędów, placówek bankowych, poczty oraz stacji benzynowych. Ponadto w okolicy mieszkań Naramowice mieszczą się liczne restauracje, kawiarnie i bary mleczne.

Nove Olendry to miejsce, w którym najważniejszy jest człowiek. Zostało stworzone przez doświadczonego dewelopera, który zna potrzeby ludzkie i wie, co jest najważniejsze w życiu. Osiedle stale się rozbudowuje i rozwija, przyciąga osoby ceniące wygodę, styl miejski oraz godny wypoczynek. Nowoczesna przestrzeń mieszkalno-użytkowa połączona jest z wieloletnią tradycją i pozwala poczuć się bezpiecznie i komfortowo. Więcej informacji odnośnie mieszkań Naramowice można dowiedzieć się na noveolendry.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here