Piękne skandynawskie wnętrze

Jest to projekt niezwykle nowoczesny, pokazujący piękno skandynawskich wnętrz. Projekt przedstawia wnętrze stumetrowego mieszkania na Majorce. Jest to dzieło znanej i zdolnej polskiej architektki Dagmary Zawadzkiej. To niezwykłe wnętrze, ukazuje talent polskiej projektantki wnętrz. Innowatorskie rozwiązania i dopasowane dodatki, to tworzy to piękne wnętrze. To mieszkanie przywodzi na myśl słoneczne wybrzeże nad Morzem Śródziemnomorskim. Miejsce przesycone doskonałymi dodatkami. Tutaj każdy szczegół został dokładnie przemyślany, by razem stworzyć niepowtarzalną i awangardową całość. Projekt mieszkania naprawdę wysokiej jakości. Nie wiele spotyka się tak doskonale dopracowanych projektów.

Salon przeważa w bielach. Miała narożna kanapa z błękitnymi dodatkami w postaci poduszek. Niebieskie dodatki, charakteryzują właśnie skandynawskie wnętrza, nic więc dziwnego, że autorka tego projektu zdecydowała się na takie rozwiązanie. Podłoga z ciemnego drewna idealnie komponuje się z bielą. Drewniany stolik, kolorystycznie pasujący do podłogi, z biały blatem jest doskonałym wyborem do tego wnętrza. Minimalistyczna złota lampka nie zwraca uwagi, ale doskonale wpasowuje się w całość wnętrza. W oddali widać przejście do innego pomieszczenia. Prowadzą do niego białe drewniane drzwi. Biała potężna kolumna przyciąga uwagę. Widoczne są na niej złote kropki, które idealnie dopełniają projekt.

Z innej perspektywy widzimy drewnianą meblościankę, na której znajduje się kolekcja książek. Jest to stworzenie miejsca na domową biblioteczkę. Idealne rozwiązanie, ponieważ umieszczenie takiego miejsca w salonie jest nowoczesnym posunięciem, które dodaje niezwykłego klimatu każdemu projektowi. Na drewnianej meblościance jest również miejsce na telewizor. Pułki są połączone pozłacanymi, metalowymi prętami. Mebel jest zrobiony z takiego samego drewna co podłoga, dzięki czemu wszystko idealnie do siebie pasuje i prezentuje się pięknie. Kolejne pomieszczenie jest oddzielone od salonu materiałową kotarą. To bardzo klasyczne rozwiązanie, które króluje w skandynawskich wnętrzach. Dzięki temu we wnętrzu tworzy się bardzo przestronna luźna atmosfera. Tutaj również widać przeważającą biel i ciemne drewno. To połączenie charakterystyczne dla tego typu wnętrz. Mimo tego całość prezentuje się niezwykle oryginalnie i pociągająco.

Z tego miejsca możemy zobaczyć piękne rozwiązanie na oświetlenie salonu. Na suficie została stworzona biała wysepka, która ma za zadanie oświetlać wnętrze mieszkania. Z bliska wodzimy również nowoczesny i awangardowy fotel, który przyciąga uwagę. Jest on wykonany z wikliny, która została pozłocona. Fotel prezentuje się niezwykle atrakcyjnie. Tej to dodatek do tego wnętrza, który zasługuje na miano najlepszego. Tworzy one niezwykły klimat i dodaje uroku całemu wnętrzu.

Salon widziany z inne perspektywy pokazuje przestronność tego miejsca. Pomieszczenie to jest niezwykle jasne, ponieważ rozświetlone jest światłem słoneczny, wpadającym przez okna ciągnące się przez całą długość ściany. Z tego miejsca widać piękną tapetę z niebieskich i białych ornamentów. W oddali możemy zobaczyć meble, które znajdują się w kuchni. Piękne fotele drewniane stoły, to doskonałe dodatki do wnętrza w stylu skandynawskim. Cały projekt jest doskonale dopracowany. Wszystkie dodatki idealnie do siebie pasują i tworzą niepowtarzalną całość, która zapiera dech w piersiach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here