Niezwykłe wnętrze hotelu w Katarze

Hotel ten to połączenie futurystyczności i elegancji. Jest to miejsce, w którym każdy poczuje się tak, jakby trafił do innego wymiaru. Tam wnętrze, wygląda jak płótno, które zostało zapełnione przez pełnego pomysłów i niezwykle utalentowanego malarza. A jest nim Maecel Wanders, znany holenderski projektant wnętrz. Jego projekty są pełne awangardowych rozwiązań. Minimalizm zdecydowanie nie jest w jego stylu, woli on bogate wnętrza, które są bogato urządzone i przyciągają wzrok. I takie właśnie, jest wnętrze hotelu Mondrian Doha.

Podłogi w szachownicę i ściany w przeróżnych perforacjach sprawiają, że jest to miejsce wyglądające jak inna, bajkowa kraina. Bogate zdobienia i niekonwencjonalne rozwiązania, to charakteryzuje pracę holenderskiego projektanta. Witraże na suficie, wydają się nadawać temu wnętrzu majestatycznego wyglądu. Czarne drzwi, wyróżniają się i są niezwykle eleganckie i nowoczesne. Tutaj każdy szczegół jest przemyślany, a wszystko robione jest, tak by tworzyć niepowtarzalne i bajkowe wnętrze.

Przepiękny pokój wypoczynkowy, nieco różni się wyglądem od pokoju basenowego. Tutaj wszystkie ściany są białe, a wnętrze jest dużo bardziej spokojniejsze. Kolumny, które wyglądają jak drzewka chińskie, sprawiają, że to pomieszczenie wygląda jak ogród królów. Tutaj każdy poczuje się wyjątkowo. Jest to miejsce o niepowtarzalnym wyglądzie i dające niesamowite doznania. Podłoga, tak samo, jak ściany jest biała. Na jej powierzchni, widoczne są okrągłe obrazy. Fotele i stoliki, pasują do kolorystyki wnętrza, a wszystkie dodatki niezwykle się z nim komponują. To dzieło, również należy do Marcela Wendersa i pokazuje jego nową odsłonę. Mimo tego, że i w tym wnętrzu widać bogactwo, to jest tu także minimalizm i delikatność, która zapiera dech w piersiach.

Tak prezentuje się jedna z sypialni w hotelu z Mondrian Doha. To kolejne, niezwykle eleganckie wnętrze, które zadziwia swoją niepowtarzalnością. Po raz kolejny widać tu bogactwo i awangardowość w projektach holenderskiego projektanta. Piękne zdobienia i dbałość o wszystkie szczegółu, jest widoczny na każdym kroku. Kolory są do siebie idealnie dopasowane a światło, sprawia, że wnętrze wygląda jak wyjęte z komnat królewskich. Jest to miejsce nowoczesne i niezwykłe. Tutaj wszystko jest idealne i nic nie zakłóca wyznaczonego porządku.

Kolejne pomieszczenie hotelu w Katarze i następne innowatorskie rozwiązanie. Połączenia kolorystyczne, które przyciągają wzrok. Czarne kręte schodu, prowadzące na piętro, są zaprojektowane ze starannością o szczegóły. Całość wykonana ze szkła, a poręcze są zdobione indyjskim ornamentem. Jedna ze ścian, która oddziela wnętrze, od innego pomieszczenia, ma wycięte wzory, dzięki czemu jest niepowtarzalna i oryginalna. Wielka lampa, także jest niezwykle oryginalna i nadaje wnętrzu niezwykłego charakteru. Szklana ściana daje widok na pęknę miasto w Katarze.
Hotel ten to niezwykłe, niepowtarzalne miejsce, które inspiruje i zachwyca. To wnętrze, jest jak przeniesienie się do innej rzeczywistości. A ta podróż daje niezwykle doznania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here