Projekt salonu fryzjerskiego

Na Warszawskich przedmieściach pojawił się jeden z najbardziej ekskluzywnych salonów fryzjerskich, Jego miejsce znajduje się w starej kamienicy, ale mimo to już od zewnątrz przyciąga wzrok jaśniejącymi światłami i kolorowymi napisami. To niezwykłe miejsce, to projekt innowacyjny i niezwykły. Samo wnętrze jest przesycone bogactwem i nowymi awangardowymi rozwiązaniami. To jeden z najpiękniejszych salonów fryzjerskich, nie tylko w Warszawie, ale z całej Polsce. Jest, to miejsce, które trzeba zobaczyć na własne oczy, by poczuć jego magię. Cale wnętrze wygląda jak wyciągnięte prosto z bajki i tak zapewne czuje się tak każdy, kto tam trafił.

Pierwsze co widzimy, to nasycenie tego wnętrza trzema kolorami. Róż, biel i złoto, to połączenie, które jest niezwykle innowacyjne i przyciąga wzrok. Komponują się one ze sobą doskonale, dzięki czemu cały projekt jest tak niezwykły. Biała marmurowa podłoga, dodaje temu miejscu bogactwa. Jest to niesamowity projekt, który prezentuje się w całej swojej okazałości, elegancko i nowocześnie. Różowy sufit z wnęką na oświetlenie to kolejna część, tego wnętrza, która przyciąga uwagę. Jest to niezwykle przestronne miejsce, w którym umieszczone są dwa rzędy lampek. Takie rozwiązanie i zaprojektowanie sufitu prezentuje się naprawdę okazale. Ściany wykonane są ze złotej blaszki. To daje imitację złotą, a mimo to wnętrze wygląda na naprawdę bogato urządzone. Blat przy wejściu również wykonany jest ze złotej blaski, dzięki czemu doskonale pasuje do całości projektu. Jedynymi dodatkami są kwiaty posadzone w białych doniczkach. To one, mimo że są tylko dodatkami, nadają uroku temu miejscu.

Z zewnątrz salon, prezentuje się równie ciekawie. Szerokie i wysokie okna, ukazują wnętrze tego miejsca. W Oknach widać napis Mąż fryzjerki, który został wykonany z ledowych lampek. Wygląda to jak przejście do innej krainy. Salon całkowicie się różni od starych murów, ale doskonale wpasowuje się w tę przestrzeń. Od razu widać niezwykły czar tego miejsca, które naprawdę warto zobaczyć na własne oczy.

Ściany wewnątrz tego miejsca wykonane są z pozłacanych materiałów i dużych luster. Dzięki temu to miejsce wydaje się jeszcze bardziej przestronne, niż jest w rzeczywistości. W jednej z części salonu fryzjerskiego znajduje się wnęka w ścianie, która jest przeznaczona na pułki. Mają one szpiczasty kształt, zwężający się ku górze. Ta przestrzeń jest zagospodarowana, jako miejsce na wszystkie produkty, używane przez pracujących tam fryzjerów. Takie rozwiązanie jest niezwykle powszechne wśród salonów fryzjerskich, jednak w tej odsłonie prezentuje się to bardzo oryginalnie. Duże lustra na ścianach odbijają wnętrze całego salonu. Tworzy to niesamowity klimat tego miejsca.

Miejsca dla klientów są wyposażone w wygodne fotele i lustra, w którym można zobaczyć odbicie całego wnętrza. Tak wykonane stanowiska, dla fryzjerów prezentują się naprawdę doskonale. Jest to rozwiązanie innowacyjne i oryginalne. W salonie znajduje się również miejsce dla osób, które czekają na swoją kolej. Mały stolik, z miejscem na gazety i wazon ze świeżymi kwiatami. Dwa plecione, pozłacane krzesełka idealnie dopasowują się do wystroju wnętrz Warszawskiego salonu. To miejsce to projekt doskonały. Tutaj niczego nie brakuje. Projekt mimo swojego bogactwa nie jest przesycony, czy przesadzony. Wręcz przeciwnie to miejsce to wyczucie stylu i klasy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here