sztukateria

Firma Styroplast to ceniony producent sztukaterii elewacyjnej. Przedsiębiorstwo od wielu lat oferuje kompleksową pomoc w realizacji wszelkich inwestycji budowlanych. W swojej ofercie posiada przede wszystkim szeroki asortyment produktów wykonanych ze styroduru oraz styropianu.

Oferta firmy 

Firma Styroplast.pl działa na rynku od wielu lat. Jej sukces jest w dużej mierze zasługą wykwalifikowanej kadry, zastosowania nowoczesnego parku maszyn, wykorzystania materiałów najlepszych jakościowo i ciągłego stawiania na potrzeby klientów.

W ofercie firmy znajdują się produkty styropianowe m.in. profile elewacyjne, gzymsy oraz listwy, a także bonie, kolumny, sztukaterie elewacyjną oraz różne pilastry. Dostępne produkty są kompletowane zgodnie z zapotrzebowaniem klientów.

Wszelkie dostępne produkty odznaczają się nieprzeciętną jakością oraz wysoką estetyką. Sztukateria gipsowa jest dopracowana bardzo szczegółowo, a do jej wykonania wykorzystano materiały o bardzo wysokiej trwałości, które są także łatwe w montażu.

Warto zaznaczyć, że firma wychodzi na przeciw potrzebom klientów i działa w pełni kompleksowo. W pierwszej kolejności przygotowuje projekty dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów, a następnie po otrzymaniu akceptacji przechodzi do ich realizacji. Firma może z powodzeniem zrealizować nawet najbardziej nietypowe zamówienia jak np. wykonanie boni czy gzymsów zgodnie z indywidualnymi wymaganiami.

Frezowanie 

W ofercie firmy dostępna jest także usługa frezowania materiałów. Dzięki takiej obróbce można szybko i czysto ciąć materiał, który przyssany jest do powierzchni stołu, dzięki czemu można uniknąć mechanicznego mocowania co prowadzi do uszkodzenia lub zabrudzenia materiału.

Aby móc dokonać prawidłowej wyceny frezowania czy innych usług , należy przesłać na maila zapytanie, w którym zawarte będą wszystkie najważniejsze informacje jak np. czas pracy, cena, rodzaj wykorzystanego materiału, wstępny projekt, ilość detali itd.

Firma Styroplast.pl może obrobić takie materiały jak drewno, aluminium, dibond, HPL, styrodur, laminaty, płyty meblowe, tworzywa sztuczne, płyty MDF, a także materiały kompozytowe. Jak widać możliwości jest bardzo wiele i każde zlecenie realizowane jest na najwyższym poziomie z dbałością o wszelkie szczegóły.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here