Sufity napinane

Sufity napinane są jednym z systemów sufitu podwieszanego, jaki wykonany jest z folii PVC oraz profilu aluminiowego. Nazwa pochodzi stąd, że folia jest napinana po podgrzaniu (do 70 stopni) i montowana w profilach. Zazwyczaj takie rozwiązanie jest wybierane tam, gdzie chcemy stworzyć komfortowe wnętrze i odnowić wystrój. Dlaczego warto postawić na sufity napinane? Ile zapłacimy za taki sufit?

Sufity napinane – rodzaje

Okazuje się, że takie rozwiązanie daje sporo możliwości. Napinany sufit jest łatwy w montażu, dlatego już w jeden dzień wykonana zostaje praca. Jeśli chodzi o sufit napinany ceną tutaj także nie trzeba się martwić – takie rozwiązanie jest dostępne dla każdego. Dzięki temu stworzymy przestrzeń ze swoich marzeń, instalując sufit w mieszkaniu, w biurze, czy w innym miejscu. W tym przypadku postawić możemy na następujące rodzaje sufitów napinanych:

 • matowe,
 • satynowe,
 • błyszczące,
 • bezszwowe,
 • z tkaniny,
 • z oświetleniem,
 • perforowane,
 • podświetlane,
 • z nadrukiem foto,
 • LED standard,
 • dwupoziomowe.

Czym cechuje się sufit napinany?

Sufiy napinane cechują się tym, że wymagają znacznie mniej czasu i nakładów pracy, w przeciwieństwie do zwykłych sufitów. Nie trzeba korzystać z wielu środków do wykonania zadania, przy czym sama praca zajmie jeden dzień roboczy. Ma to sporo plusów, z tego względu, że napinane sufity aktualnie stanowią największą perspektywę systemów sufitowych. Posłużą nam ponad 10 lat i nie generują zanieczyszczeń oraz kurzu. Ponadto, niezwykle szybki montaż jest nie lada plusem dla każdego, kto nie chce tracić czasu na remonty trwające całe tygodnie. Z łatwością ukryjemy tutaj przewody różnego typu i możemy cieszyć się użyciem przyjaznych dla środowiska materiałów. Ogromny wybór (ponad 25 faktur) sprawia, że każdy klient znajdzie coś dla siebie. Nie zapominajmy o tym, że na tego typu suficie wydrukujemy różne efektowne ilustracje, które podkreślą całe wnętrze.

Sufit napinany cena

Cena sufitu napinanego jest zależna od kilku czynników. Konieczne jest zapoznanie się z przykładowymi wydatkami sufitów, w odniesieniu do danego rodzaju. Kilkanaście napinanych sufitów do wyboru daje spore możliwości aranżacyjne. Wybór jest zależny od własnych oczekiwań – postawmy na modele błyszczące lub satynowe, czy też inne, zgodne z naszymi potrzebami. Z powodzeniem połączymy nawet setki kolorów i faktur, tworząc unikalne rozwiązanie do domu lub biura. Ponadto, możemy także połączyć kilka rodzajów napinanych sufitów, stawiając na oryginalność. Ceny są różnorodne, jednakże odznaczają się dostosowaniem do wymogów klienta. Każdy znajdzie tutaj sufity naciągane na swoją kieszeń.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here