Wanna przyścienna

Wanny wolnostojące znajdują zainteresowanie wśród klientów urządzających łazienkę. Nie zawsze metraż i możliwości podłączenia armatury wychodzą naprzeciw takim oczekiwaniom. Rozwiązaniem nawet do niedużej łazienki może okazać się wanna przyścienna, która swoją formą nawiązuje do wanny wolnostojącej.

Wanna przyścienna wolnostojąca

Pełna forma wanny, gdzie nie jest zauważona przestrzeń łącząca z obudową, to jedna z zalet wyboru wanny przyściennej. Modele z firmy Corsan charakteryzuje nieskazitelna biel, która nawet w ciemnej łazience wprowadza w doznanie świeżości i czystości. Opracowana technologia produkcji i wzmocniony akryl pozwala na utrzymanie w czystości powierzchni wanny bez większego wysiłku. Pamięć o systematycznej pielęgnacji wanny przyściennej pozwoli na czerpanie radości z relaksu w kąpieli przez długie lata.

Modele wanien przyściennych oferowane przez firmę Corsan wpiszą się w liczne aranżacje łazienek, są kompromisem dla zwolenników kształtów opływowych, jak i masywniejszych form.

Wanna przyścienna 150 cm

Oferta marki Corsan na wanny przyścienne jest przygotowana na klientów posiadających niewielkie łazienki. Modele wanien posiadają rozmiar 150 cm na 75 cm. Taki standardowy rozmiar daje możliwości zagospodarowania wanny przyściennej w łazience w mieszkaniu, posiadającej ograniczenia metrażowe. Forma wanny Mono i Iseo została zaprojektowana z myślą o klientach marzących o armaturze wychodzącej z wanny. Nic prostszego. Przy podanych modelach, rant przyścienny jest na tyle szeroki, że pozwala na taki montaż armatury. Przed zakupem baterii montowanej na wannę, warto sprawdzić kartę charakterystyki czy rozety w baterii nie są większe niż rant wanny, na którym będzie montowana. W ten sposób uniknie się nerwowej sytuacji.

Dla klientów nieprzekonanych do montażu baterii na akrylu wanna przyścienna doskonale sprawdzi się z aramaturą umiejscowioną tradycyjnie, w ścianie.

Dylemat wanna czy prysznic?

Odwieczny dylemat posiadania jednej łazienki w domu: co wybrać do aranżacji wannę czy prysznic? Upodobania są różne, tak jak różni są ludzie. Zaletą wanny przyściennej jest możliwość kąpieli we dwoje. Forma we wnętrzu jest tak wyprofilowana, że po krótszych bokach posiada wygodne oparcie na plecy. Relaks i kąpiel we dwoje nie zakłóci odpływ, który został umieszczony na środku dna wanny. Praktyczny korek klik-klak możesz otworzyć nawet stopą. Szerszy rant wanny przy ścianie pełni praktyczne zadanie niewielkiej półki na kosmetyki. Wanna przyścienna wolnostojąca to oryginalny element wyposażenia w łazience.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here