Nowoczesne rolety dzień noc

Szukając uniwersalnego rozwiązania na dekorację okna, aby jednocześnie spełniała ona funkcję zarówno zasłony jak i dekoracyjną, można zagubić się w gąszczu propozycji jakie oferuje nam rynek. Firanka nie blokuje światła, zasłona blokuje je całkowicie. Podobny problem jest z klasyczną roletą – albo pełne światło, albo całkowita ciemność. Firanki, zasłony, rolety, żaluzje, zazdrostki, itd. – wszystko to ma swoje zalety i wady. Idealnym pomysłem spajającym wymienione propozycje są rolety dzień noc sklep knall.com.pl.

Oferowana roleta okienna dzień noc składa się z dwóch rodzajów tkanin, jednej przezroczystej, drugiej zaciemniającej. Taką roletą możemy dowolnie dozować ilość wpadającego do wnętrza światła. Opcja dzień pozwala przepuścić światło przez całą powierzchnię rolety, a opcja noc całkowicie je blokuje. A co najistotniejsze: możliwe jest też regulowanie rolety według uznania od najjaśniejszego do najciemniejszego wariantu. Ma to ogromne znaczenie, gdy nie chcemy zupełnie odsłonić lub zasłonić okna, a jedynie wyregulować natężenie jasności stosownie do bieżących potrzeb.

Funkcje rolet dzień noc

Rolety te doskonale pełnią także funkcję dekoracyjną. Rewelacyjnie sprawdzają się zarówno w nowoczesnych wnętrzach jak i tych rustykalnych – wszystko jest kwestią dopasowania odpowiednich materiałów. Szeroki wybór tkanin, faktur i bogata kolorystyka pozwalają na ich indywidualny dobór harmonizujący z wnętrzem. Rolety te uzupełniają wystrój i nadają efekt kameralności w pomieszczeniach, a bez wątpienia każde zasługuje na choćby odrobinę estetyki, niezależnie czy jest to dom, biuro czy sklep.

Nowoczesne rolety dzień noc można zastosować w każdym pomieszczeniu w domu. Nie ma żadnych przeciwwskazań, aby zamontować je również w kuchni czy w łazience. Świetnie sprawdzają się oczywiście w sypialni, w której do spokojnego i głębokiego snu konieczne jest ograniczenie bodźców zewnętrznych, a takim niewątpliwie jest światło dzienne czy też uliczne.

Sklep knall.com.pl oferuje wykonanie rolet na wymiar, więc nie musimy się martwić o to, że nasze okna są niestandardowych rozmiarów. Bogaty asortyment usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagające gusta. Warto zastosować rolety okienne dzień noc wszędzie tam, gdzie słońce mocno operuje lub tam gdzie dopływ światła jest potrzebny, ale ważne jest też jego zupełne wyeliminowanie. To także naprawdę wyjątkowy pomysł, dla tych, którzy szukają alternatywy dla tradycyjnych firan, zasłon czy żaluzji. Taki wybór będzie znakomitym uzupełnieniem wnętrz, o które coraz częściej bardzo dbamy, bo przecież ostatecznie wciąż w nich przebywamy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here