Naklejki na ścianę Kubuś Puchatek

Wielu z nas pamięta bajkowe postaci z naszego dzieciństwa. Sympatyczne psiaki, koty, misie gościły w naszych domach i wyobraźni. Dzisiaj dzieci w zalewie filmów, gier komputerowych często nie mają ulubionej postaci. Bardziej liczą się punkty, klasyfikacje, pogoń za sensacją. Nawet w tych bajkowych światach. Na szczęście bohaterowie tacy jak Kubuś Puchatek ciągle są w czołówce ulubionych. Aby ta postać była dłużej z naszymi dziećmi spotkajmy się z misiem nie tylko na kartach książek czy na ekranie telewizora. Ciekawym pomysłem są naklejki na ścianę Kubuś Puchatek.

Miś w 3D na ścianie

To nowoczesny produkt dekoracyjny, który odmieni pokój dziecka. Idealne kolory, bezpieczna folia, na której drukowane są wzory, możliwość szybkiego przyklejenia lub usunięcia. Naklejki 3D stworzone są w taki sposób, aby dawały złudzenie perspektywy. Efekt stworzony jest poprzez ułożenie na pierwszym planie naklejki rysunku dziury w ścianie, przez którą widzimy sceny z bajek o Kubusiu Puchatku. Daje to niesamowity efekt i sprawia, że mamy wrażenie możliwości przejścia przez tę dziurę do świata animowanego filmu. Na niektórych naklejkach, postaci są tak umieszczone, jakby chciały wejść do naszego pokoju. Naklejki na ścianę Kubuś Puchatek stanowią doskonałe uzupełnienie wystroju dziecięcego pokoju.

Naklejki nie tylko w domu

Naklejki na ścianę Kubuś Puchatek możemy wykorzystać jako element ocieplenia wizerunku miejsc, w których dzieci czasami muszą przebywać. Sale szpitalne, poradnie czy gabinety lekarskie nie zawsze są akceptowane przez dzieci. Naklejka na ścianę z Kubusiem Puchatkiem i innymi bohaterami Stumilowego Lasu pomoże odciągnąć uwagę dziecka od stresujących sytuacji i uspokoić je. Naklejki z powodzeniem można stosować w przedszkolach, szkołach czy stołówkach. To dekoracje wprowadzające lepszy nastrój i zadowolenie. Prezentowane wzory przedstawiają pojedyncze postaci, w grupach, a także sceny rodzajowe z wieloma bohaterami powieści A.A. Milne’a. Znajdziemy na nich Puchatka, Prosiaczka, Tygryska, Maleństwo i Kłapouchego.

Naklejkami na ścianę Kubuś Puchatek udekorujemy dziecięcy pokój, stworzymy przyjazną atmosferę tam, gdzie dzieci bywają z konieczności. Łatwość umieszczenia na ścianie naklejek sprawia, że stają się szybkim sposobem na nową aranżację pokoi. Bez konieczności malowania i w krótkim czasie, stworzymy nowy wystrój sypialni czy pokoju zabaw. Naklejki z postaciami z bajek rozwijają także wyobraźnię i zachęcają do poznania przygód ulubionych bohaterów. Zatem! Naklejki na ściany, a książki do ręki!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here