Funkcjonalna łazienka w zasięgu Twojej ręki

Łazienka to pomieszczenie, które w dzisiejszych czasach posiada w swoim mieszkaniu każdy z nas. Co więcej, w projektach współczesnych mieszkań i domów coraz częściej pojawia się większa ilość łazienek. Jedno mieszkanie dla czteroosobowej rodziny może posiadać np. główną łazienkę (dla gości), łazienkę dla rodziców i łazienkę dla dzieci. Takie zaczynają być trendy. Jednak niezależnie czy jest ich wiele, czy jedna, powinna być funkcjonalna i gwarantować realizację naszych potrzeb.

Bazowy wystrój łazienki

Bazą wystroju łazienki są płytki oraz armatura. Producenci glazury oferują naprawdę szeroki wybór produktów. Możemy wybierać z oferty polskich producentów, jak i wytwórców zagranicznych. Ze względu na szeroką ofertę, ostateczny wybór wcale nie jest taki prosty. Podobać nam się mogą przecież różne style i rozwiązania. Możemy zdecydować się na urządzenie jej w jednym kolorze lub wielokolorowo. W stylu nowoczesnym lub tradycyjnym. W zależności od naszych upodobań, wybierzemy łazienkę w jasnych lub ciemnych odcieniach, monochromatyczną lub wzorzystą. Ważne, abyśmy czuli się w niej dobrze.

Meble do łazienki

O funkcjonalności łazienki decyduje również dobór mebli. Dużą popularnością cieszą się zestawy mebli łazienkowych. Wybierając zestaw mamy gwarancję jednolitego wystroju łazienki, co stanowi o jej elegancji i poczuciu stylu jej właściciela.

Atrakcyjnym rozwiązaniem, szczególnie w małej łazience, w której powinno znaleźć się miejsce na pralkę, jest szafka nad pralkę. Właściwe zagospodarowanie miejsca pełni tu kluczową funkcję. Tego typu szafka to w zasadzie łazienkowy regał, w którym można pomieścić wszystkie niezbędne łazienkowe akcesoria, kosmetyki, ręczniki, płyny do sprzątania. Dzięki tego typu szafce papier toaletowy jest zawsze pod ręką.

Szafka nad pralkę warta uwagi

Szczególnie godne uwagi są szafki nad pralkę wykonane w Polsce i oferowane przez sklep jurpol-meble.pl. O ich funkcjonalności i trwałości świadczy wysoka jakość wykonania. Szafka zrobiona jest z grubej płyty laminowanej (16 mm). Dostępne są cztery najbardziej popularne wybarwienia: biały, dąb sonoma, jesion ciemny i sosna bielona. Płyta jest odporna na warunki panujące w łazience, w tym wilgoć i parę. Szafka ponadto posiada solidną konstrukcję, aluminiowe uchwyty oraz mocne okucia.

Szafka nad pralkę wyróżnia się przemyślanym układem miejsca do przechowywania. W górnej części szafki mamy zarówno otwartą, jak i zamykaną przestrzeń. W związku z tym w części otwartej możemy przechowywać najczęściej używane przez nas sprzęty, natomiast w tej zamkniętej możemy umieścić te, z których korzystamy rzadziej lub chcemy ukryć je przed innymi. Regał stanowi zatem bezpieczne rozwiązanie, gdy w domu są małe dzieci. Zamknięta część szafki chroni ponadto umieszczone w niej rzeczy przed kurzem.

Dolna część regału, jak sama jego nazwa wskazuje, przeznaczona jest na pralkę. Wymiary szafki zostały tak dobrane, aby pomieściła każdą dostępną aktualnie na rynku pralkę. Jeśli potrzebujemy dodatkowego miejsca, możemy dokupić dodatkowo słupek. Smukła, pionowa konstrukcja mebli uatrakcyjnia wygląd łazienki i ułatwia utrzymanie wszystkich łazienkowych akcesoriów w mile widzianym ładzie i porządku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here