Idzie zima. Pomysły na sprawienie, że Twoje mieszkanie stanie się bardziej przytulne

Zima to ten czas kiedy nasze mieszkania stają się miejscem, gdzie spędzamy długie godziny. Kiepska pogoda, opady śniegu, szybko zapadający zmrok sprawiają, że przyjemnie jest zatopić się w lekturze książki, czy obejrzeć ulubiony serial z zacisza własnej kanapy. W tym artykule podpowiemy co zrobić, żeby Wasze gniazdko stało się jeszcze przyjemniejsze. Sugerowanie metody nie będą kosztowały majątku, a ich wpływ na komfort naszego domowego funkcjonowania stanie się większy.

Plakaty na ściany, świetny pomysł na szybkie przeobrażenie Twojego mieszkania.

Plakaty to forma zdobienia ścian, która zyskuje coraz większą popularność. Plakaty na ściany dostarczane przez naszą firmę (bluebird-design) drukowane są na specjalnym materiale plakatowym, czyli wysokojakościowym papierze o gramaturze 260 gramów/metr kwadratowy. Tusz, który jest wykorzystywany do wydruku plakatów opiera swoją konstrukcję na wodzie, przez co jest on możliwy do użytkowania wewnątrz mieszkań, biur i innych przestrzeni wewnętrznych. Oferta naszego sklepu w obszarze plakatów podzielona jest na następujące kategorie: plakaty abstrakcyjne, plakaty natura, plakaty do kuchni, plakaty mapy (zawierające ryciny map wybranego miasta, czy obszaru geograficznego), plakaty botanika, plakaty dla dzieci, plakaty typograficzne, plakaty urban. Dzięki tak bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie, czy chce udekorować małe mieszkanko urządzone w stylu nowoczesnym, czy duży rustykalny dom.

Jeśli nie plakat to być może tapeta Ciekawa alternatywa na większą ścianę.

W przypadku chęci udekorowania większej powierzchni, na przykład ściany w dużym domu, czy całej ściany w pokoiku dziecięcym zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż dekoracja plakatami będzie dekoracja przy wykorzystaniu tapety. Tapety oferowane przez bluebird-design produkowane są w innowacyjnej technologii żelowego tuszu UV, który z jednej strony jest całkowicie neutralny dla człowieka, może być więc eksponowany wewnątrz pomieszczeń bez limitów czasowych, z drugiej zaś strony zapewnia dużą trwałość zadruku niezależnie od miejsca ekspozycji (tapeta może być eksponowana nawet w łazience). Tapety, które zakupicie w naszym sklepie są oferowane w wersji na papierze fizelinowym do instalacji przy użyciu kleju do tapet oraz w wersji samoprzylepnej do łatwej i szybkiej instalacji bezpośrednio na ścianie. W naszej ofercie królują tapety do salonu, przedstawiające ciekawe motywy natury,flory i fauny. Równie popularne stają się edukacyjne tapety do pokojów naszych milusinskich.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here