nowoczesne wieszaki do przedpokoju

Przedpokój to pierwsze miejsce, które widzimy, wchodząc do mieszkania lub domu. Goście na podstawie tego, co widzą po przekroczeniu progu nieruchomości, często oceniają nasz styl i gust. Jak wiadomo, pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie, dlatego koniecznie trzeba zastanowić się nad tym, które nowoczesne wieszaki do przedpokoju będą pasować do całej aranżacji i jak wykorzystać ich potencjał.

Sklepy meblarskie starają się urozmaicić dostępne warianty, by każdy znalazł dokładnie to, czego szuka. Projektanci natomiast z każdym sezonem przechodzą samych siebie, wykorzystując coraz to bardziej kreatywne rozwiązania. Nowoczesne wieszaki do przedpokoju bywają zarówno złożone, jak i wyjątkowo proste. Zobacz, co najlepiej będzie odpowiadać Twoim oczekiwaniom.

Wiszące produkty poziomie

Nowoczesne wieszaki do przedpokoju wiszące w poziomie to tradycyjna opcja dla osób, które szukają minimalistycznych i znanych już niezawodnych rozwiązań. Takie rozwiązania są w większości przypadków subtelne i delikatne, a ich kolor to czarny lub biały – ponieważ te dwa kolory najczęściej wykorzystywane są przy nowoczesnych aranżacjach mieszkań. Poziome produkty zazwyczaj są krótkie i oferują niewielką ilość miejsc, np. 3 lub 5 wieszaków, co znacznie ogranicza możliwości, gdy przyjmujemy gości. Mimo wszystko świetnie sprawdzają się w przypadku niewielkich mieszkań z ograniczonym metrażem. Warto więc mieć na uwadze, że takie alternatywy również są dostępne.

Pionowe wieszaki wiszące

Chcesz czegoś bardziej pomysłowego? Nie ma problemu! Nowoczesne wieszaki do przedpokoju pionowe wieszane na ścianie przyjmują wiele form i kształtów. Jedną z najciekawszych opcji, która w ostatnim czasie podbija serca najbardziej wymagających klientów, jest prosty wieszak imitujący szkielet drzewa. Oczywiście wyprodukowany jest on z delikatnych, prostych elementów w kolorze białym lub czarnym, więc świetnie będzie prezentować się w jasnym przedpokoju. To, czy chcesz postawić na jednolitość lub kontrast, pozostawiamy już jedynie Tobie.

Stojące nowoczesne wieszaki do przedpokoju

Masz dużo miejsca i często przyjmujesz gości lub dysponujesz dużą ilością odzieży, z której regularnie korzystasz? W takich momentach wieszak stojący to najlepsza opcja, ponieważ wypełni on pustą przestrzeń w elegancki sposób. Do głównych zalet dodać możemy fakt, że nie musimy robić dziury w ścianie, a kontakt odzieży z nią, nie będzie brudzić farby. Stojące wieszaki mogą być prostym, minimalistycznym słupkiem lub konstrukcją z cienkich drucików, imitujących rzeźby nowoczesnych artystów. Sprawdź, co czeka w sklepach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here