Kancelaria frankowa

Osoby posiadające kredyt we frankach szwajcarskich, czyli tzw. frankowicze, od lat szukają pomocy w swojej ciężkiej sytuacji finansowej. Dziś ta pomoc jest bardzo realna i udzielana przez liczne kancelarie frankowe, specjalizujące się właśnie w pomocy frankowiczom. Ze względu na ich ogromne doświadczenie w tej kwestii, można liczyć na fachowe podejście do tematu i nakreślenie, jakie klient ma szanse w sądzie.

Jakie informacje od kancelarii może uzyskać frankowicz?

W pierwszej kolejności w kancelarii zawsze analizowana jest umowa, która została zawarta z bankiem przez frankowiczów. Kancelarie frankowe za pośrednictwem stron typu Stop-frank.pl analizują je dokładnie pod kątem różnego rodzaju zapisów, które są niedozwolone. Również zapisy, które mogą być zbyt dowolnie interpretowane, w tej sytuacji mogą okazać się skuteczną kartą przetargową podczas sprawy.

Kancelarie pomagają również określić, jakich korzyści może spodziewać się klient. Wielu frankowiczów przez lata płaci bardzo wysokie kwoty rat, dlatego zależy im chociaż na częściowym zwrocie pieniędzy. W wielu wypadkach udaje się obniżyć raty nawet o 1/3, uzyskać nieoprocentowany kredyt czy też ostatecznie unieważnić umowę. Unieważnienie umowy jest już krokiem ostatecznym, ale w niektórych sytuacjach to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie dla klientów.

Dlaczego warto wybierać kancelarie frankowe?

W wielu kancelariach nie są przyjmowane sprawy związane z kredytami we frankach. Najczęściej sytuacja ta przedstawia się tak z tego względu, że adwokaci po prostu nie mają doświadczenia w tym zakresie. Dlatego chcąc walczyć z bankiem o pieniądze z tytułu nieuczciwej umowy, zawsze najlepiej jest zwracać się do kancelarii frankowych. Mają one pełną wiedzę w zakresie tego, jak sprawy tego typu wyglądają w sądzie. Wiedzą gdzie szukać różnych kruczków zawartych w umowie i jak je skutecznie podważać. Często analiza umowy trwa przez to bardzo krótko, ponieważ podobne wcześniej kancelaria mogła już analizować. Pomoc jest zatem szybka, oparta na doświadczeniu, które pomaga wygrywać te niełatwe sprawy. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule: http://www.forumpismakow.pl/kredyt-frankowy-a-pomoc-frankowiczom/.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here