To miejsce jest niezwykle eleganckie i jest projektem na wysokim poziomie. Jego awangardowość i nowoczesność wyróżniają to wnętrze spośród innych. Jest to wnętrze, które zachwyca i zapada w pamięci. Warto odwiedzić nowoczesny Kielecki apartament, po ty, by zobaczyć piękne wnętrze tego miejsca, a naprawdę jest co podziwiać. Pierwszą rzeczą, która przyciąga uwagę, jest to, że wnętrze jest niezwykle kobiece i ma w sobie niepowtarzalną delikatność. To sprawia, że jest to miejsce, które pokochają kobiety. Kielecki apartament ma swojej ofercie wiele pięknych miejsc, które zachęcają do odwiedzenia tego miejsca i ujrzenia na własne oczy pięknych pomieszczeń.

Piękny salon połączony z kuchnią jest pierwszym widokiem, jaki spotkamy w tym miejscu. Błękitna kobieca kanapa na metalowych srebrnych nogach, prezentuje się niezwykle elegancko. Podłoga w tym miejscu jest wykonana z jasnego drewna. Nieco jaśniejszy dywan, idealnie pasuje do tego miejsca. Zamiast krzeseł, czy foteli, projektanci zdecydowali się na drewniane siedziska, obramowane złotą folią. Jest to niesamowicie oryginalny dodatek, idealnie pasujący do tego wnętrza. To pomieszczenie prezentuje się niezwykle elegancko i nowocześnie. Jest to salon, w którym każda kobieta z miłą chęcią odpoczęłaby i zrelaksowała się po ciężkim dniu pracy. Niesamowite miejsce, które jest stworzone z wyczuciem stylu i pomysłowością.

Z tej perspektywy widzimy kuchnię. Tutaj również widać połączenie jasnego drewna z błękitami. Stuł z okrągłym blatem z jasnego drewna i z metalowymi zabarwionymi na niebiesko nogami, jest miejscem głównego zainteresowania. Błękitne krzesła przy stole to niezwykle nowoczesne rozwiązanie, które przyciąga uwagę. Nad stołem zawieszone są nowoczesne żyrandole. Są one pozłacane, w ciekawym kształcie odwróconych kieliszków kwiatów. Tutaj również można zauważyć drewniane, pozłacane siedzisko, przy blacie kuchennym. Kuchnia jest w kształcie litery u z wyspą kuchenną pośrodku. Blaty i fronty szafek są białe i jasno kakaowe. Nad wyspą kuchenną wiszą te same żyrandole, tylko znacznie niżej osadzone. Kuchnia prezentuje się doskonale w tej odsłonie. Jest to miejsce nowoczesne i eleganckie. Taka kuchnia na pewno spodobałaby się nie jednej.

Kolejna perspektywa pokazuje kuchnię trochę z innej strony. Tutaj również widzimy jasnoczekoladowe fronty mebli kuchennych. Widać również płytki przypominającymi marmur. Znajdują się one w miejscu lokowania kuchenki. Naprzeciwko stołu widoczna jest ścianka meblowa. Jest to szafka ze szklanymi drzwiami. Są one wykonane z mlecznego szkła, dzięki czemu nie pokazują co, znajduje się wewnątrz szafek. Całość salonu i kuchni prezentuje się niezwykle atrakcyjnie i kobieco. Jest to miejsce zrobione z pomysłem i zrealizowane ze starannością o szczegóły. Taki apartament, nie tylko pięknie wygląda, ale jest również funkcjonalny i przestronny.

Obraz przedstawiony z widoku kanapy, która znajduje się w centrum salony, przedstawia przepiękną ścianę, wykonaną z zielono szarej tapety. W tym miejscy znajduje się telewizor zawieszony na ścianę. Miała meblościanka z białego drewna, idealnie pasuje do tego wnętrza. Na ścianie widoczny jest również elektryczny kominek, który nadaje całemu wnętrzu niezwykłego klimatu. Jest to projekt, który został dopracowany do całego końca. Wszystko w tym miejscu pasuje do siebie, a łącząc te wszystkie rzeczy, tworzy się niepowtarzalna i nowoczesna całość.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here