Małe mieszkania  – nowoczesne rozwiązania

Mieszkania w blokach, nie mają dużej powierzchni, dlatego są to zazwyczaj wnętrza, gdzie nie można puścić wodzy fantazji i stworzyć wnętrza w każdym stylu. Jednak niektórzy projektanci, nawet z małych mieszkań, mogą stworzyć wnętrza niepowtarzalne i pełne elegancji i nowoczesności. Oto kilka przykładów, małych mieszkań, które prezentują się niezwykle dobrze.

Jest to mieszkanie, które zostało zaprojektowane przez grupę projektantek z Kasia Orwat Design. To mieszkanie nie należy do dużych. Jego powierzchnia liczy sobie, tylko trzydzieści dwa metry kwadratowe. Nic więc dziwnego, że zamiast zwykłego mieszkania, jego właściciel, zdecydował się na zrobienie z niego małego biura. I właśnie za pomocą projektantek, mieszkanie zamieniło się w niezwykle eleganckie biuro, które zachwyca swoim wyglądem. Ściana ozdobiona elegancką tapetą, jest głównym tłem dla minimalistycznego biurka i fotela. Ława dla gości to połączenie klasyki z elegancją. A nowatorska lampa, nadaje całemu wnętrzu niezwykłego charakteru. Jest to mieszkanie, które zostało zagospodarowane w idealny sposób i urządzone na wysokim poziomie.

Mała kuchnia, zrobiona jest w sposób nowatorski, dzięki czemu jest modna i funkcjonalna. Jeden  blat z szafkami, nie zajmuje wiele miejsca. Metaliczny kolor mebli, doskonale wpasowuje się w całe wnętrze. Jest to sposób, na zorganizowanie całej przestrzeni mieszkania w pożyteczny sposób, który jednocześnie prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Brązowe zasłony, sięgające panelowej podłogi, są doskonałym dodatkiem, który pasuje do lampy, która tak jak w pierwszej części mieszkania, prezentuje się niezwykle oryginalnie. To wnętrze jest wykonane w przemyślany sposób, dzięki czemu każdy szczegół pasuje do siebie i tworzy idealną całość. To połączenie minimalistyczności z nowoczesnością, daje niepowtarzalny efekt.

Łazienka prezentuje się równie elegancko jak pozostałe części mieszkania. Ceglana części ściany nadaje skandynawskiego charakteru, temu wnętrzu. Szklany, duży prysznic, sprawia, że łazienka nie wygląda na tak małą, jak jest w rzeczywistości. A ciemne panele podłogowe, idealnie komponują się z jasnymi ścianami. Tutaj również widzimy połączenie minimalizmu z nowoczesnością, co jest niezwykle atrakcyjnym połączeniem.

Wejście do tego mieszkania, już samo zaskakuje. Wydaje się, że jest to duże mieszkanie, a tak naprawdę ma ono tylko trzydzieści dwa metry kwadratowe. Jasno szare ściany, pasują do panelowej podłogi. Wnęka w ścianie, jest zagospodarowana miejscem na  szafę. A komoda oddziela inne pomieszczenie od wejścia. Jest to bardzo skromne wnętrze, a mimo to prezentuje się doskonale.

Tak urządzone mieszkanie, wcale nie wygląda na małe. Żadne z pomieszczeń w poznańskim mieszkaniu nie wygląda na zbyt ciasne, ale wydaje się, że miejsca jest tam w sam raz. Połączenie stylu minimalistycznego i nowoczesnego, daje niepowtarzalny efekt, który prezentuje się eleacko i oryginalnie. To się nazywa idealnie urządzone mieszkanie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here