Minimalizm we wnętrzach

Coraz więcej spotyka się miejsc, gdzie widoczny jest minimalizm, który ostatnimi czasy, jest niezwykle modny we wnętrzach. Minimalizmowi najczęściej towarzyszy kolor biały i delikatne dodatki, które przyciągają wzrok, ale nie jest ich zbyt wiele. We wnętrzach minimalistycznych przeważa kolor biały i górują drewniane podłogi,  dodatki z drewna lub o, stonowanych kolorach. Jak sama nazwa tego stylu wskazuje, w takich wnętrzach wszystko jest minimalne. Mimo tego, każde takie wnętrze można urządzić w niezwykle nowatorski sposób, który zachwyci wszystkich. I właśnie w taki sposób zostały urządzone mieszkania w Warszawie.

Niezwykła jadalnia, która zachwyca swoim wyglądem, mieści się właśnie na Warszawskim przedmieściu.  Ściany są pokryte śnieżnobiałą farbą, a podłogi wykonane z jasnych paneli. To sprawia, że całe pomieszczenie, mimo małego rozmiaru, wygląda na dosyć spore. Modne i nowoczesne krzesła i biały stół, to tutaj prawie jedyne meble. Złote nogi, krzeseł, wyróżniają się i są doskonałym dodatkiem. Biała komoda, wzdłuż całej ściany, jest prawie nie widoczna, dzięki czemu nie zajmuje wiele miejsca. Delikatne dodatki, takie jak obrazy, czy oświetlenie sprawiają, że to wnętrze prezentuje się atrakcyjne w swojej minimalistyczności. Wszystkie dodatki są przemyślane i nie zakłócają harmonii całego wnętrza.

Minimalistyczna kuchnia, połączona z salonem, to projekt pochodzący z pracowni między liniami. Jest to piękne wnętrze, które przyciąga uwagę i zachwyca każdego, kto się tam znajdzie. Tutaj, także przeważa kolor biały, ale pojawiają się również inne kolory, które idealnie komponują się ze sobą i tworzą niepowtarzalną całość. Drewniana podłoga, od razu zwraca uwagę, a stół z ciemnego drewna, idealnie do niej pasuje.  Krzesła, które były użyte w pierwszym wnętrzu, tutaj także doskonale pasują. Blaty w kuchni są białe, dzięki czemu zachowany jest charakter minimalizmu. Lekko kremowa kanapa, na szerokich drewnianych nóżkach, oraz mały biały stolik, to jedyne wyposażenie salonu. Cały projekt prezentuje się niezwykle pięknie, a jego wykonanie jest innowatorskie. Taka kuchni, to prawdziwe oblicze minimalizmu w najlepszej odsłonie.

Oto kolejne wnętrze zaprojektowane przez, zespół między liniami.  Jest to pomieszczenie, gdzie na każdym kroku widać przemyślane wizje projektantów i ich realizację. Drewniana podłoga i białe ściany idealnie się ze sobą komponują. Nie osłonięte okna, to znany ruch w wnętrzach minimalistycznych. Dzięki temu w wnętrzu jest dużo światła, a każe pomieszczenie wydaje się być dużą powierzchniowo przestrzenią.  Mały jednokolorowy dywanik, to doskonały dodatek, tak jak minimalistyczna, biała kanapa, czy lampy zwisające z sufitu. Każdy detal jest tu przemyślany i ma swoją rolę. Wnętrze to prezentuje się niezwykle elegancko i jest godne podziwu. To minimalistyczne wnętrze, ma niezwykły charakter i prezentuje się pięknie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here