Nowoczesne biuro

Jest to miejsce, które zachwyca swoim nowoczesnym wyglądem i innowacyjnymi rozwiązaniami. To właśnie takie miejsca przyciągają największe rzesze ludzi. Takie wnętrza, wraz we wszystkimi funkcjonalnymi rozwiązaniami, są miejscami, które chcemy odwiedzać i do nich wracać, ponieważ przyciągają nas do siebie swoją magią. Buro w Koszalinie jest właśnie takim wnętrzem. To projekt niezwykle nowoczesny, ale nie traci on na tym swojej elegancji. Jest to nadal biuro pełne klasy i wyszukanego stylu. Czyli, ma ono w sobie, to wszystko, co mieć powinno biuro. Idealnie przemyślany projekt, który w całej okazałości prezentuje się niezwykle atrakcyjnie i pięknie. Warto zobaczyć to wnętrze, by na własne oczy ujrzeć jego piękno.

Recepcja to miejsce, które widzimy jako pierwsze, gdy wchodzimy do jakiegoś pomieszczenia. Ważne więc jest, by robiło pierwsze dobre wrażenie. I tak właśnie jest w tym wypadku. Recepcja zapada w naszej pamięci i przyciąga uwagę. Jest wykonana z minimalistycznością i nowoczesnością. Jasne panelowe podłogi i ciemne sufity idealnie się ze sobą komponują. Kremowe ściany, doskonale wpasowują się we wnętrze. A meble i dodatki w kolorze ścian, to nowoczesne rozwiązanie, które w tym wypadku prezentuje się niezwykle ciekawie. Całość tego pomieszczenia wygląda pięknie i jest dopracowane co do każdego szczegółu.

Ściany oddzielające recepcję od innych pomieszczeń, są zrobione ze szkła. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które zawsze wygląda dobrze. Wnętrze jednego z biur nieco różni się od skromnej i minimalistycznej recepcji. Tutaj widać już nieco więcej bogactwa. Sufit wykonany z ustawionych poziomo, desek, wygląda naprawdę okazale i przyciąga uwagę. Z sufitu zwisają nisko osadzone lampki. Są one wykonane ze złocącej się lekko miedzi. Ich kształty są różne, przypominające rozciągnięte okręgi. Pod lampami znajduje się drewniany stolik z miejsce ma czterech osób. Przy nim znajdują się nowoczesne fotele w kolorach doskonale pasujących do całego wnętrza. Naprzeciwko znajduje się biurko, z tego samego materiału co stolik. To miejsce prezentuje się oryginalnie i nowocześnie. Takie innowacyjne rozwiązania, sprawiają, że wnętrze wygląda na przemyślane i dopracowane. Widać tutaj dbałość projektanta, o wszystkie szczegóły.

Kolejne pomieszczenie, które doskonale pasuje do całego wnętrza. Duży stół zajmuje niemal całą przestrzeń w tym pomieszczeniu. Jest to zapewne sala konferencyjna, dlatego główną częścią jest właśnie stuł, który został wykonany z jasnego drewna i nowoczesne, wygodne fotele. Na suficie zostały zamontowane duże lampy, które oświetlają całe wnętrze sali. Ściany są w jasnych kolorach, ozdobione nowoczesnymi i awangardowymi obrazami. To pomieszczenie, tak samo, jak poprzednie, jest niezwykle nowoczesne i przyciąga uwagę. Tutaj również zastosowano niezwykłe rozwiązanie dla sufitu. Ten pomysł jest naprawdę oryginalny i wyróżnia go spośród innych biur.

Większe miejsce, w całym projekcie i tu po raz kolejny możemy zobaczyć innowacyjność tego projektu. Turkusowe kanapy, to miejsce odpoczynkowe Dwa szare stoliki, idealnie komponują się z ich błękitem. Kolejny raz pojawiło się rozwiązanie z sufitem, jednak tym razem nie na całej powierzchni. Przy suficie zawieszono nowoczesne miedziane lampki. To miejsce jest przestronne, a dzięki wysokim oknom i szklanym ścianom, jest to przestrzeń otwarta. To biuro to nowoczesne rozwiązanie. W takim miejscu praca na pewno będzie przyjemnością.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here