Nowoczesne inspiracje na ścianę

Od niedawna można zobaczyć fascynację projektantów wnętrz, jednym wyjątkowym  kolorem. Jest to kolor, o którym mówi się, że zdetronizuję on ranking na najmodniejszy kolor sezonu.  Ostatnimi czasy na  świecie, najmodniejszymi kolorami wnętrz były fiolety i zielenie oraz pudrowe róże. Jednak teraz pojawił się dla nich godny przeciwnik, którym może zmienić wszystkie notowania. Tym kolorem jest ciemny żółty i prezentuje się pięknie, we wszystkich wnętrzach.

Kolor ciemno żółty jest niezwykle pozytywny i słoneczny. To idealny wybór, przy tegorocznym malowaniu mieszkania. Największy trend, wśród polskich i zagranicznych projektantów wnętrz. Ten kolor idealnie pasuje do każdego pomieszczenia i komponuje się doskonale z każdymi dodatkami. Wystarczy spojrzeć na to wnętrze. Piękna ciemno żółta ściana, najbardziej przyciąga wzrok. Kafelkowe podłogi oraz meble, z ciemnego drewna i skóry, doskonale komponują się z tym niezwykłym kolorem. Barwa ta ubogaca to wnętrze i nadaje mu eleganckiego i nowoczesnego wyglądu.

Oto kolejne wnętrze, w którym została zastosowana modna ostatnimi czasy, barwa. Tutaj ściana wykonana jest ze skórzanej wykładziny na ścianę w kolorze ciemno żółtym. Do tego podstawa łóżka, ma ten sam przyciągający kolor. Dodatki są szare i białe, dzięki czemu całe wnętrze wygląda niezwykle elegancko i awangardowo. To połączenie żywego kolory z nieco przytłumionymi barwami, stworzyło wnętrze na wysokim poziomie. Tutaj również kolor ciemno żółty, zagórował i widać to na każdym kroku, jednak wnętrze nie jest przesycone, ale pełne harmonii. Jest to sypialnia niezwykle modna i nowoczesna. To wnętrze nastraja pozytywnie i wprawia w dobry nastrój. A dzieje się tak, właśnie dzięki, niezwykle popularnej barwie, która na myśl przywodzi rozpalone słońce w lato. Ten kolor to doskonały wybór na udekorowanie wnętrz i wiedzą o tym najlepsi projektanci.

Przytulne wnętrze, które przyciąga wzrok. Tak właśnie się dzieje za pomocą tego koloru. Przytłumiona żółć, potrafi odmienić każde wnętrze, w pomieszczenie piękne i eleganckie. Tutaj, oprócz żółtej barwy na ścianach, wykorzystano również dodatki w tym samym kolorze. A wszystko to połączone ze śnieżnobiałą barwą. Dodatki są ciemno żółte i białe , przez co wnętrze prezentuje się atrakcyjnie. Jest to salon, połączony z małą biblioteczką, a całość jest nowoczesna i pozytywna. To wnętrze przykuwa uwagę i zachwyca swoim nieszablonowym wyglądem. Jak widać, ciemno żółty kolor doskonale pasuje do każdego wnętrza i tworzy idealną całość, która zachwyca i zapada w pamięci. Ten trik wykorzystują właśnie znani projektanci z całego świata. Coraz więcej, widzi się we wnętrzach, właśnie ten kolor, który jest niezwykle atrakcyjny. Projektanci wnętrz, uznają ten kolor za jeden z najlepszych i najmodniejszych w tym sezonie. I z pewnością wykorzystają tą barwę jeszcze, w niejednym wnętrzu. Kolor ten odmienia całe wnętrze i sprawia, że prezentuje się ono naprawdę atrakcyjnie i modnie. Projektanci wiedzą, że ta słoneczna barwa, idealnie komponuje się ze stylem nowoczesnym, modernistycznym i awangardowym. Doskonale sprawdza się również przy wnętrzach skandynawskich. Ciemno żółty to hit tego sezonu i na pewno zostanie nim na długo. Tak przynajmniej uważają projektanci wnętrz.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here