Nowoczesne rozwiązania związane z oświetleniem

Sterowanie oświetleniem wchodzi dziś na wyższy poziom. Producenci podpowiadają nam rozwiązania, które nie są drogie w zastosowaniu, za to stają się inwestycją w komfortowy i estetyczny dom. Co więcej, mowa o nowoczesnych rozwiązaniach, które można zastosować zarówno w dużych domach, jak i pośród niewielkich metrażem mieszkań.

Na co warto postawić? Które produkty zagwarantują większy komfort użytkowania domowego oświetlenia?

Włączniki zdalnie sterowane

Każde pomieszczenie, czy to w mieszkaniu, czy w domu, potrzebuje właściwie dobranego oświetlenia. Nie obejdzie się bez lamp głównych, dodatkowych oraz dekoracyjnych. To one zapewniają bezpieczne poruszanie się po domowych przestrzeniach. Sprzyjają koncentracji bądź relaksowi, a do tego podkreślają atuty aranżacji.

Jak podnieść komfort korzystania z wybranych lamp? Wybierając włączniki zdalnie sterowane, które oferuje sklep Gajwer.pl. Klasyczne włączniki są tylko funkcjonalne. Bez nich się nie obejdziemy, ale trudno mówić o wygodzie użytkowania, a tym bardziej estetyce takich włączników. Propozycja nowoczesnego rozwiązania do każdego wnętrza, to włączniki zdalnie sterowane.

Mają one postać szklanych paneli, które są niemalże płaskie, jednolite, gładkie i łatwo wtapiają się w tło. Montuje się je w miejscach tradycyjnych włączników. Różnica widoczna jest jednak nie tylko w wyglądzie. Eleganckie panele dotykowe pozwalają na sterowanie domowym oświetleniem, za pomocą dołączonego pilota lub korzystając z aplikacji zainstalowanej w urządzeniu mobilnym.

Dla domowników oznacza to, że nie muszą przerywać aktualnie wykonywanej czynności, aby zmienić sposób oświetlenia wnętrza, zmniejszyć bądź zwiększyć natężenie światła, a nawet zadecydować o innym kolorze, które będzie rozświetlało wnętrze.

Atutem takich włączników jest również to, że w jednym panelu można zintegrować oświetlenie, ale i rolety zewnętrzne czy klimatyzację. Jeden pilot lub aplikacja w smartfonie wystarczą, by zdalnie sterować instalacjami tego typu.

Smart House – nie tylko w inteligentnym obiekcie

Domy tworzone z wykorzystaniem najnowocześniejszych i ekologicznych technologii, znane nam są jako inteligentne. Istnieją na rynku propozycje przeznaczone ściśle do takich budów, jednak znaleźć można i te, które wpiszą się w potrzeby każdego obiektu mieszkalnego, także zwykłego mieszkania.

Mamy na myśli żarówki Wi-Fi. Podobnie jak włączniki dotykowe, żarówki Wi-Fi mogą być sterowane zdalnie – za pomocą specjalnego pilota lub aplikacji zainstalowanej w urządzeniu mobilnym. Choć smart żarówki kojarzą się z produktem luksusowym, są dostępne w coraz niższych cenach, a przede wszystkim ich stosowanie podyktowane jest potrzebą większego komfortu oraz oszczędności.

Żarówki Wi-Fi pozwalają na dopasowanie natężenia światła, zmianę jego koloru, ściemnienie, a także kreowanie scen świetlnych. To zaś owocuje oszczędnościami, bo wystarczy niewielka zmiana natężenia światła, by ograniczyć pobór mocy, oraz ciekawymi aranżacjami.

Przed nami propozycja dwóch nowoczesnych rozwiązań, które są na każdą kieszeń, a ich zastosowanie pozwala uczynić domowe wnętrza bardziej komfortowymi, oświetlenie zaś wygodniejszym w sterowaniu, a aranżacje dopracowanymi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here