Projekty domów do 200 tys zł

Mimo stale wzrastających cen wciąż możliwe jest wybudowanie domu do 200 tys zł – tym bardziej z pomocą MURATORA. Pomożemy Wam w każdej możliwej kwestii, aby spełnić Wasze marzenia, jednocześnie mieszcząc się w określonym budżecie.

200 tys zł to kwota pozwalająca na wybudowanie w pełni funkcjonalnego domu, bez większych ograniczeń przy projektowaniu. W związku z tym domy pod klucz do 200 tys zł cieszą się dużą popularnością wśród inwestorów. Kategoria ta jest ceniona, więc dbamy o to, żeby jej oferta była bogata i jak najbardziej różnorodna. Zapewniamy, że znajdziemy dla Was wymarzony dom za 200 tys.

Kluczowe wybory

Określony budżet oznacza, że wszystko w domu powinno być przemyślane i odpowiednio dopasowane do całej rodziny. Przy dokonywaniu wyboru przede wszystkim powinno się określić:

  • Ilość kondygnacji w budynku – do wyboru domy parterowe, z poddaszem użytkowym, piętrowe;
  • Obecność garażu;
  • Funkcje, jakie powinien pełnić wymarzony nowy dom;
  • Rodzaj użytych materiałów  i zastosowanych rozwiązań.

Przemyślany układ funkcjonalny

Projekty domów do 200 tys zł z oferty MURATORA charakteryzują się wysoką praktycznością, co z pewnością ucieszy zainteresowanych klientów. Dbamy o to, żeby cała powierzchnia była odpowiednio zagospodarowana i wykorzystana w stu procentach. Mniejszy metraż absolutnie nie musi oznaczać, że swoboda któregoś z domowników będzie jakkolwiek ograniczona. Wręcz przeciwnie, wnętrze domu będzie komfortowe i wygodne w użytkowaniu.

Na czym można oszczędzić?

Dom za 200 tys zł nie powinien cechować się skomplikowaną architekturą. Można zatem zrezygnować ze zbędnych dekoracji i zdobień architektonicznych. Polecamy postawienie na prostą formę; najlepszym rozwiązaniem może być prostokątna bryła, przykryta dwuspadowym dachem. Gwarantuje to szybką oraz niedrogą realizację, a także oszczędną późniejszą eksploatację. Rezygnacja z piwnicy oraz tarasu również może okazać się dobrą opcją na oszczędzenie części budżetu – o ile oczywiście jest to możliwe w Waszym przypadku.

Pamiętajcie o tym, że dom to inwestycja na całe życie. Nie zawsze oszczędność przełoży się na Wasze szczęście – a przecież to jest najważniejsze. Dlatego warto wspólnymi siłami odnaleźć odpowiedni kompromis, by w niedalekiej przyszłości cieszyć się wspaniałym, ciepłym gniazdkiem.

Zdjęcie: Projekt C333j – Miarodajny – wariant X z kolekcji Muratora, arch. Przemysław Biryło

Tekst sponsorowany: Projekty Murator https://projekty.muratordom.pl/

[Głosów:5    Średnia:3.4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here