Szeregówki Radomierzyce

Jak jest w mieście zimą? Szaro, buro, ponuro. Co zmienia się latem? Bynajmniej nie kolorystyka. Co prawda nieliczne drzewa uparcie wyrastające z wszechobecnego betonu dodają miejskim murom odrobiny uroku. Nie wpływają jednak na upał, który zachęca do ucieczki w bardziej zieloną okolicę.

Nic dziwnego, że mieszkańcy Wrocławia coraz chętniej rozglądają się za nieruchomościami poza jego granicami. Nie chcą opuszczać aglomeracji na stałe. Dobry dojazd ma dla nich znaczenie. Są jednak gotowi zmienić adres, byle każdego dnia wracać do domu otoczonego czystym powietrzem i spędzać więcej czasu na łonie przyrody.

Domy szeregowe pod Wrocławiem z niewielką działką i miejsce postojowym.

Deweloper Blockpol rozpoczął niedawno inwestycję, która idealnie pasuje do panujących trendów. Budowane przez niego szeregówki w Radomierzycach rosną w imponującym tempie. Sama konstrukcja sprawia, że jeszcze na etapie budowy cieszą się one ogromnym zainteresowaniem. Wrocławianie życzliwym okiem spoglądają bowiem na domy w zabudowie szeregowej, które z definicji są tańsze w utrzymaniu. Nie dają też podobnego odczucia całkowitej izolacji od ludzi, jak wolnostojące domy jednorodzinne.

W domach na sprzedaż nie zaplanowano tradycyjnych garaży, które zwiększałyby koszty związane z zakupem. Zamiast tego projektanci zaplanowali miejsca postojowe położone tuż przy głównych wejściach do lokali. Do każdego domu przylega także przytulny ogródek, w którym będzie można swobodnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Dolnośląska inwestycja na miarę XXI wieku. Ekologiczne technologie.

Gdyby cała atrakcyjność osiedla Zielone Południe opierała się na tym, że są to domy w przeważającej części szeregowe, inwestycja przeszłaby pewnie bez echa. W czasach globalnego ocieplenia wiele ludzi zwraca jednak uwagę na ekologię. Radomierzyckie szeregówki zostały wyposażone w system rekuperacji z pompą ciepła. Ich mieszkańcy przez cały rok będą mogli korzystać z oczyszczonego powietrza o idealnej temperaturze. Zapłacą też zdecydowanie mniej za ogrzewanie.

Szeregówki Radomierzyce – przestrzeń rozsądnie zaplanowana.

Domy na terenie inwestycji są skrojone na miarę potrzeb współczesnych inwestorów. Ich powierzchnia wynosi od 85 do 112 m2. Projektanci dogłębnie przemyśleli rozkład pomieszczeń. W efekcie udało im się zmieścić na parterze oddzielną kuchnię, łazienkę i salon. Na piętrach znalazły się zaś 3 pokoje. W większych nieruchomościach zaplanowano jeszcze jeden pokój na dole.

Oczywiście w razie potrzeby można zrezygnować z niektórych ścianek działowych. Ilość okien pozwala jednak na stworzenie idealnych warunków do życia nawet dla dużych rodzin.

Wrocławski deweloper buduje osiedle w lokalizacji rodem z baśni.

Tuż obok szeregówek w Radomierzycach przebiega Zielony Klin Południa. Są to tereny bardzo atrakcyjne dla miłośników spacerów, wycieczek rowerowych czy jazdy konnej. Jeśli plany lokalnych aktywistów i władz Wrocławia dojdą do skutku, na obszarze tym powstanie w przyszłości ogromny park.

Do jakich wniosków można dojść, zbierając wszystkie powyższe fakty? Trudno nie odnieść wrażenia, że osiedle pod Wrocławiem może być spełnieniem najskrytszych marzeń dla wielu Wrocławian. Jeśli chcesz zdążyć obejrzeć nieruchomości, nim zostaną wyprzedane, skontaktuj się z deweloperem już na etapie budowy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here