Wanny łazienkowe

Wracasz do domu po ciężkim dniu? Wiele godzin w zabieganiu i pośpiechu? Bolące, opuchnięte nogi i odzywający się kręgosłup? Wiele osób żartobliwie nazywa swoje obowiązki domowe, jako drugi etat. Ogrom spraw do załatwienia, sprzątanie po całej rodzinie i dopinanie wszystkiego na ostatni guzik to nie jest odpoczynek, na który zasługujesz.

Zwlekasz więc z chwilą dla siebie tak długo, że w końcu bierzesz szybki prysznic i zasypiasz w łóżku, nim zdążysz przeczytać kilka zdań ulubionej książki? Rozwiązanie Twojego problemu zostało odkryte już dawno, a teraz – uciszone nowościami na rynku – czeka tylko aż sobie o nim przypomnisz.

Stylowe wanny

Niewielu pamięta czasy, gdy szeroka, długa wanna, w której można rozprostować nogi po ciężkim dniu, była nie lada luksusem, dostępnym wyłącznie dla wybranych. Czasy te dość szybko zastąpił jednak nowy trend łazienkowy, podczas którego wanna znajdowała się już prawie w każdym domu. Jak śpiewała Anna Jantar, “nic nie może przecież wiecznie trwać”, dlatego w zaskakująco szybkim tempie, wanny zostały zastąpione małymi prysznicami.

Wanna czy kabina prysznicowa?

Co spowodowało, że ten niewątpliwie komfortowy sposób zażywania wieczornej toalety, został zdominowany przez szybkie prysznice?

Oto trzy najczęściej spotykane mity, którymi zostały owiane wanny:
1. Prysznic jest o wiele tańszą opcją wyposażenia łazienki.
Zarówno prysznice, jak i wanny, możemy nabyć w podobnych cenach. Wanny dostępne w internetowym sklepie Domino, to nie tylko najwyższa jakość produktu, ale również niepowtarzalny kształt i konkurencyjne ceny, tak aby każdy mógł pozwolić sobie na odrobinę luksusu we własnej, nawet malutkiej, łazience.

  1. Wanna zajmuje za dużo miejsca i nie nadaje się do małych łazienek.
    To chyba najczęściej spotykany mit, spowodowany prawdopodobnie wspomnieniem o starych czasach, gdy wanna faktycznie była zajmującym miejsce prostokątnym klockiem, który nie wyglądał ładnie. W asortymencie sklepu Domino, można kupić wanny w różnych wymiarach, które dostosują się do każdego rozmiaru łazienki i sprostają nawet najbardziej wymagającym klientom.
    3. Wannę trudniej utrzymać w czystości.

Najlepsze wanny do łazienki

Chyba każdy posiadacz prysznica ze szklanymi ścianami, zdaje sobie sprawę z tego, jak ciężko doszorować z niego zacieki z mydła i kamień, osadzający się wszędzie, gdzie tylko pojawia się woda. Wannę – zwłaszcza wykonaną z najlepszych materiałów – można wyczyścić już w kilka minut.

W dzisiejszym, zabieganym świecie, wybieramy szybkie rozwiązania, aby tylko zaoszczędzić trochę czasu. Nie można jednak zapominać o tym, że życie pędzi w tempie, które sami mu nadajemy i nawet jeśli mamy na głowie całą masę obowiązków, zawsze możemy znaleźć kilka chwil dla samych siebie. Weź lampkę wina, coś do poczytania i rozsiądź się w wannie zapominając o wszystkim, co masz do załatwienia. Daj sobie trochę luksusu i wybierz wannę, która dopasuje się do Ciebie.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie wanny?

Wybierając swoją idealną wannę, zwróć uwagę na to, aby wykonana była z możliwie najlepszych i najtrwalszych materiałów, dzięki czemu będzie służyć Ci latami,  nie wymagając od Ciebie dodatkowego wkładu finansowego.

Kształt i kolor wanny nie są już problemem – na rynku znajdziesz wszystko, co pozwoli cieszyć Ci się zaoszczędzonym miejscem i ciekawym wyglądem. Wybierając wannę ze sklepu Domino, nie musisz martwić się więcej o jakość produktu – jedyne Twoje “zmartwienie” to wybranie tej wyjątkowej spośród sporego asortymentu niepowtarzalnych produktów. Kiedy już wybierzesz, rozsiądź się wygodnie i każdego dnia celebruj życie, które masz tylko jedno..

Dobre wanny łazienkowe znajdziesz w sklepie z ceramiką łazienkową: http://www.domino-online.eu/lazienka/wanny.html

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here