Modne aranżacje łazienek

Możliwości aranżacji łazienek jest nieskończenie wiele, ale również w tym przypadku warto zainteresować się, co jest modne. Wśród bieżących propozycji znajdują się trendy o ponadczasowym charakterze, w których zmieniają się jedynie niuanse. Wykończenie ścian i podłóg w postaci płytek stanowi praktyczny pomysł, którego estetyka jest niepodważalna. Na jakie płytki warto zwrócić uwagę?

Marmurowe płytki – synonim luksusu

Marmurowe płytki to propozycja dla wszystkich osób, które pragną ekskluzywnego wykończenia łazienki. Marmur jest niezwykle eleganckim materiałem o zdecydowanie ponadczasowym charakterze, a na dodatek można zaoszczędzić na urządzaniu wnętrza, korzystając z płytek imitujących naturalny kamień. Pod względem kolorystyki, rysunku i ogólnej estetyki trudno odróżnić je od oryginalnego marmuru. Aby uzyskać gładką taflę powierzchni podłogi lub ściany, należy zastosować płytki wielkoformatowe. Wówczas łączenia będą niewidoczne. Marmur oraz jego imitacje tworzą harmonijne i luksusowe wnętrze w połączeniu z drewnem lub płytkami odzwierciedlającymi jego wzór, złotem, mosiądzem, a także szkłem. Odwiedź salon łazienek Mo w Poznaniu, jeżeli chcesz urządzić łazienkę w stylu nowoczesnym, klasycznym lub awangardowym.

Białe płytki – niezastąpiona tradycja

Białe płytki od dawna są stosowane jako materiał wykończeniowy do łazienki. Ich prostota i estetyka przywołująca na myśl czystość oraz harmonię sprawiają, że charakteryzują się dużą uniwersalnością. Patrząc na to, co oferuje salon Mo w Poznaniu, trudno nie zauważyć, że białe płytki są mile widziane w rozmaitych aranżacjach. Dzięki subtelnej elegancji nie wychodzą z mody. Można je łączyć z różnymi wzorami oraz kolorami. Wpisują się w klimat projektów w każdym stylu. Najbardziej pasują do aranżacji w klimacie skandynawskim, minimalistycznym, modernistycznym lub industrialnym. Stanowią zgrany duet z płytkami drewnopodobnymi lub imitującymi kamień. Więcej o płytkach można dowiedzieć się ze strony https://grupamo.pl. Różnorodne formaty płytek sprawiają, że biały kolor wcale nie wydaje się nudny.

Płytki drewnopodobne – klimat natury w łazience

Drewno w łazience nie jest najlepszym rozwiązaniem ze względu na swoje właściwości. Tylko kilka gatunków drewna wykazuje większą odporność na działanie wody i niestety nawet te nieliczne trzeba odpowiednio impregnować oraz czyścić, aby zachowały niezmienioną formę. Właśnie dlatego warto zainteresować się aranżacjami, jakimi wyróżniają się łazienki. Zamiast drewna zastosowano płytki drewnopodobne, które nie przysparzają żadnych problemów w utrzymaniu. Do złudzenia przypominają naturalne drewno. Bogactwo kolorystyczne obejmuje większość znanych gatunków drewna, dzięki czemu możliwości aranżacyjne są jeszcze większe. Pozwalają poczuć klimat lasu i stworzyć własną oazę przypominającą spa. Nowoczesne płytki zapewniają elegancką, przytulną oraz wysmakowaną aranżację łazienki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here